Telewizja TVP kasuje z anteny serialowy HIT! Fani są załamani.

tvp

Serialowy hit telewizji TVP już niedługo zniknie z anteny telewizji. Fani nie kryją smutku. W internecie pojawił się także emocjonujący wpis jednego z aktorów.

Serial „Rodzinka pl” jest emitowany w telewizji TVP już niemalże od 9 lat. Widzowie, którzy zżyli się z tytułową rodzinką, dostali dziś dramatyczną wiadomość. Po latach serial znika z ekranów. Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski, którzy związani byli z serialem, nie mieli pojęcia o tym, że producenci planują zakończyć serial.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kupiłeś ten produkt w Biedronce? Musisz go JAK NAJSZYBCIEJ zwrócić!

 

Małgorzata Kożuchowska, która wcielała się w jedną z postaci w serialu „Rodzinka pl”, wydała oficjalne oświadczenie. Potwierdziła, że decyzja zapadała.

 

– Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”. Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów! – napisała Małgorzata Kożuchowska

To bardzo przykra wiadomość dla fanów „Rodzinki.pl”. Miejmy nadzieję, że telewizja TVP zaproponuje swoim widzom w zamian kolejny tak wspaniały serial.

fot. facebook

Komentarze