To będzie WALKA stulecia! Nie uwierzycie KTO zmierzy się na FAME MMA!

Fame

FAME MMA to Polska organizacja mieszanych sztuk walki, w których jak sama nazwa wskazuje mogą brać udział gwiazdy internetu i celebryci. Tego typu widowisko przyciąga masę fanów, którzy kibicują swoim ulubieńcom. O tym, że pomysł się sprawdził świadczy fakt, że w Polsce odbyły się już cztery takie gale, a wkrótce, bo już 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się kolejna.

Polska organizacja MMA planuje również zaistnieć i podbić rynek zagraniczny. Już 14 grudnia w Newcastle wystartuje pierwsza w historii zagraniczna gala, gdzie rękawice skrzyżują brytyjscy celebryci i gwiazdy internetu. Wydarzenie cieszy się ogromnym wydarzeniem na Wyspach Brytyjskich i organizatorzy gorąco wierzą, że podobnie jak w Polsce publiczność szczelnie wypełni całą halę. Jeżeli gala wypali niewykluczone jest, że organizatorzy FAME MMM będą kontynuować swoje działania i promocję marki zagranicą. 

 

 

ZOBACZ:FAME MMA 5: Z Esmeraldą Godlewską zmierzy się ekipowiczka „Warsaw Shore”!

 

 

Podczas pierwszej gali FAME MMA UK w walce wieczoru zmierzą się ze sobą najbardziej rozpoznawalni influenscerzy w Anglii, Scotty T i Stevie Bear. Obaj panowie mają łącznie prawie pięć milionów obserwatorów na Instagramie co jeszcze bardziej podnosi rangę i atrakcyjność pojedynku. Organizatorów cieszy ogromne zainteresowanie brytyjskiej publiczności, a sama gala spotyka się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony tamtejszej publiczności.

 

 

 

źródła: mma.pl, youtube.com, foto youtube.com

Komentarze