FAME MMA 5: Z Esmeraldą Godlewską zmierzy się ekipowiczka „Warsaw Shore”!

Niespodziewana walka na FAME MMA 5! Do karty walk dopisano zaskakujący pojedynek pań. 

Fame MMA to prawdziwy fenomen w Polsce. Uczestnik „Warsaw Shore” Wojciech Gola miał pomysł na dochodowy biznes, angażując celebrytów o zszarganej reputacji, daje im możliwość do oczyszczenia się w oktagonie. Iwent cieszyć się ogromną popularnością. To właśnie tam patoinfluencerki Marty Linkiewicz zaliczyła swój debiut podczas pamiętnego pojedynku z Moniką „Esmeraldą” Godlewską.

Aby podtrzymać zainteresowanie galą, organizatorzy starają się ściągnąć na ring coraz to bardziej kontrowersyjnych uczestników, którzy zapewnią im wysoką oglądalność i oczywiście spore zyski. W sobotę na oficjalnym profilu Fame MMA ogłoszono, że w piątej edycji po raz kolejny pojawi się Esmeralda Godlewska, która poprzednio poniosła porażkę z Linkimaster. Przeciwniczką Moniki będzie znana z Warsaw Shore, Ewelona Kubiak. Niedawno 25-latka zarzekała się, że mimo chęci nie może wziąć udziału w imprezie ze względu na wypełniacze w twarzy. Ciekawe co skłoniło Ewelonę do zmiany decyzji?

Kolejną gwiazdą będzie uczestnik poprzedniej edycji Big Brothera Oleh Riaszeńczew. Mężczyzna przede wszystkim znany jest romansu ze zwyciężczynią reality show, Magdą Wójcik.

„Oleh Riashentsev przeciwnikiem Hassiego! To będzie kozacka walka! Witamy w rodzinie FAME MMA Oleg” – napisano pod zdjęciem aspirującego celebryty prężącego mięśnie.

https://youtu.be/_lYtlt4xS9g

Komentarze