TO dzieje się z ciałem Magdy Gessler! Ciężka choroba?

TO dzieje się z ciałem Magdy Gessler! Fani w szoku.

Magda Gessler, to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawlanych gwiazd polskiego show biznesu! Kontrowersyjna restauratorka popularność zdobyła dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje”. W TVN już od 9 lat Gessler przyciąga miliony widzów. Polacy chętnie śledzą przemiany lokali, które odwiedza restauratorka. Teraz jednak okazało się, że coś dzieje się z ciałem Magdy Gessler!

Południowy temperament, cięty język i bezkompromisowość pozwolił Gessler zaskarbić sobie miłość milionów. Magda stara się mieć ze swoimi fanami najlepszy i ciągły kontakt. Restauratorka bardzo aktywnie działa w Social mediach. Gwiazda publikuje zwłaszcza na Instagramie. Tam dzięki się z wielbicielami swoimi najnowszymi fotografiami a także przemyśleniami. Teraz jednak okazało się, co dzieje się z ciałem Gessler! Magda dosłownie…

znika w oczach! Od jakiegoś czasu gwiazda TVN stara się zrzucić zbędne kilogramy. Teraz podzieliła się z fanami swoimi sposobami na szczupłą sylwetkę. Jednocześnie królowa TVN pochwaliła się efektami – jest wyraźnie chudsza. Na opublikowanym zdjęciu widać Gessler w dżinsach i kolorowej tunice. Followersi mogą podziwiać Magdę w całej okazałości. Ponadto Gessler zapytała fanów, co myślą na temat jej przemiany. Niektórzy na początku martwili się, że Gessler cierpi na anoreksję.

Znikam w oczach… co wy NATO?? – napisała Gessler.

Fani nie omieszkali nie zamieścić wielu pozytywnych komentarzy.

„JAKA PANI JEST PIĘKNA. Besos!!!”

„Woow, niesamowicie w tych dżinsach.”

„Ponętnie Pani wygląda, WIELKIE BESOS”

 

Komentarze