TO dzieje się z Zenkiem Martyniukiem! Rodzina mówi wprost: „Zenek MA…”

Niesamowite informacje nt. Zenka Martyniuka!

Zenek Martyniuk jest niekwestionowanym królem polskiej sceny disco polo. Miliony Polaków doskonale zna teksty piosenek zespołu Akcent, a jeszcze więcej nie wyobraża sobie wesel, czy imprez sylwestrowych bez przebojów Martyniuka. Lider białostockiego zespołu to jeden z prekursorów disco polo w Polsce! Teraz na jaw wyszły nowe informacje nt. Zenka.

Kto z nas nie zna hitu „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los” czy „Królowa nocy”? Nawet jeśli piosenek Zenka nie słuchamy, to większość jego twórczości gdzieś już słyszeliśmy. Zenek jest popularny nie tylko ze względu na muzykę, ale także skandale z udziałem jego syna. Teraz, gdy temat nieco przycichł media odpaliły kolejną sensację. O tym mówi się już wprost. Zenek Martyniuk ma…

niebywały talent do tworzenia przebojów. Jego produkcje potrafią zarobić miliony złotych. Już od kilku lat Martyniuk jest praktycznie najbardziej rozpoznawalną gwiazdą w Polsce. Bilety na koncerty zespołu Akcent sprzedają się bardzo szybko, z kolei płyty biją rekordy sprzedaży. Sytuacja ma się podobnie z piosenką z 2015 roku. Hit „Przekorny los” ma już 85 milionów odsłon w serwisie YouTube. Ten wynik tylko potwierdza pozycję Martyniuka na lokalnym rynku.

-Zenek jak nikt potrafi stworzyć hit. Zenek ma po prostu ogromny talent – mówi osoba z rodziny Martyniuka. 

 

Fot. YouTube

Komentarze