TO dzieje się za kulisami „Tańca z gwiazdami! Uczestniczka ze ŁZAMI w oczach wyznała prawdę!

Opadła kurtyna milczenia! Wyszło na jaw, co dzieje się za kulisami Tańca z Gwiazdami!

Już w ten piątek wszyscy poznamy zwycięską parę 10. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jak widać poziom był bardzo wyrównany i już w półfinale trudno było podjąć decyzję, kto ma odpaść. Sandra Kubicka, Damian Kordas i Basia Kurdej-Szatan wprawiali jury i widzów w osłupienie. Jednak zgodnie z regulaminem w finale zobaczymy tylko dwie pary. Teraz jednak na jaw wyszło, co dzieje się za kulisami Tańca z Gwiazdami!

Program „Taniec z gwiazdami”, to jeden z najbardziej lubianych przez Polaków show. Co tydzień miliony widzów śledzą losy uczestników a także głosują na swoich idoli. Choć niektórzy po zmianie (Polsat przejął produkcję) byli zaskoczeni składem jury, to program nadal cieszy się wysoką oglądalnością. Do tej pory nikt nie miał świadomości, co dzieje się za kulisami show. Opowiedziała o tym ze łzami w oczach uczestniczka. Jak mówi Sandra Kubicka…

– Tak, płakałam. Wybiegłam ze studia i nie chciałam z nikim rozmawiać – mówi modelka – Ale to nie było dlatego, że nie potrafiłam znieść tego, że przegrałam, tylko ja naprawdę pokochałam ten program, tych ludzi, z którymi pracowałam. To była czysta przyjemność przychodzić rano do studia, śmiać się z produkcją. Ja płakałam za ludźmi – dodaje.

– Ja po prostu nie chcę stąd wylatywać, a koniec tej przygody oznacza, że będę musiała wracać do domu. Nigdy nie spędziłam w Polsce tyle czasu – usłyszeliśmy od przepięknej modelki. 

Przypomnijmy – Kubicka odpadła w półfinale programu. Wówczas wybiegła z płaczem. Wszyscy zastanawiali się dlaczego.

 

 

fot. YouTube

Komentarze