TO mąż zrobił Joannie Krupie przy wszystkich na ULICY! „Obrzydliwe”

Joanna Krupa na ulicy, fotografowie przyłapali ją z mężem! „Obrzydliwe” zachowanie.

Związek Krupy i Douglasa, to jeden z tych przykładów, że istnieją gorące uczucia. Polska modelka i Amerykanin w iście ekspresowym tempie uwinęli się ze wszystkim. Pół roku parze zajęło randkowanie, narzeczeństwo i ślub! Teraz Joanna jest w ciąży. Niestety i jej życie nie jest usłane różami.

Paparazzi przyłapali parę na ulicy. Zachowanie Douglasa zdecydowanie odbiegało od ogólnie przyjętych standardów zachowania mężczyzny wobec kobiety. Joanna zdaniem komentatorów nie wyglądała na zachwyconą małżonkiem. Wszystko przez zachowanie przyszłego ojca – ten przy wszystkich, na ruchliwej ulicy jak gdyby nigdy nic…

Patrzył jak Asia niesie dwie duże siatki z zakupami. Para szła w stronę zaparkowanego auta, jednak według wypowiadających się osób dystans nie ma znaczenia. „Nie jest ważne, czy to 20 czy 200 metrów. Takie rzeczy robi facet.” Tymczasem Douglas spokojnie szedł sobie mając obie ręce wolne od jakichkolwiek toreb. „Obrzydliwe” – pisze jeden z internautów.

Zdarzenie miało miejsce w 2018 roku, nieco po pięknej ceremonii zaślubin pary. Na początku lipca 2018 roku Joanna Krupa i Douglas Nunes wzięli ślub cywilny w USA. Następnie po kilku dniach przylecieli do Krakowa i tam stanęli przed ołtarzem. Sakramentalne „Tak” powiedzieli sobie właśnie w stolicy małopolski. Uroczystość weselna odbyła się w hotelu „Starym”.

Komentarze