To POGRĄŻY marszałka Kuchcińskiego! W jego mieszkaniu służbowym ODKRYTO…

Kolejna afera z udziałem Kuchcińskiego! Tym razem chodzi o mieszkanie.

Rodzinne loty marszałka Sejmu to nie koniec uprzejmości wobec jego rodziny – mówił w programie Poranek Radia TOK FM Marek Sawicki. Były minister rolnictwa twierdzi, że wie, co dzieje się w służbowym mieszkaniu Marka Kuchcińskiego.

„Ta sprawa pogrąży Pana Marszałka Marka Kuchcińskiego. Nikt nie będzie w stanie tego ukryć. Czekam aż wypowie się w tej sprawie, ale sądzę, że to będzie jego polityczny koniec” – pisał jeden z słuchaczy audycji.

„Takie rzeczy w służbowym mieszkaniu? To nie jest prywatny folwark marszałka żeby wyprawiać takie rzeczy. Ciekawe, co jeszcze robi, o czym nie wiemy. Kwestią czasu są kolejne afery” – mówi nam źródło.

Wyszło na jaw, że w mieszkaniu marszałka…

– Jeżeli dzisiaj dyskutujemy o demoralizacji marszałka Kuchcińskiego, to może warto by było zapytać, gdzie mieszka pracujący syn marszałka – mówił na antenie TOK FM Sawicki.

– Czy w mieszkaniu sejmowym, które marszałek Kuchciński ma ze środków sejmowych, nie zamieszkuje cała jego rodzina. Zapytajcie państwo, czy przypadkiem w mieszkaniu służbowym Kuchcińskiego nie mieszka cała jego rodzina – sugerował gość prowadzącej Dominiki Wielowieyskiej.

Zdaniem byłego ministra rolnictwa, jeśli to prawda, to jest to już kolejne nadużycie władzy marszałka sejmu – jeżeli z mieszkania przysługującego w ramach obowiązków służbowych marszałkowi sejmu, korzysta jego pracujący w Warszawie syn.

Komentarze