TO stało się w szpitalu! Paweł Królikowski nagle…

Paweł

Paweł Królikowski cały czas przebywa w szpitalu. Przyjaciel rodziny zdradza prawdę na temat tego jak wygląda teraz życie aktora.

Wszyscy kojarzą Pawła Królikowskiego za charakterystyczną postać „Kusego”, którą odgrywał w serialu „Ranczo”. Niestety od dłuższego czasu celebryta cały czas walczy by powrócić do zdrowia.

 

Problemy Pawła Królikowskiego zaczęły się już w 2015 roku, kiedy mężczyzna przeszedł poważną operację usunięcia tętniaka mózgu. Po operacji aktor wrócił do pracy, jednak jego stan ponownie się pogorszył i konieczna była kolejna operacja.

 

 

Aktor napotkał na swojej drodze szereg komplikacji. Przebywając w szpitalu do jego organizmu wdało się zakażenie, a to spowodowało znaczne pogorszenie się stanu zdrowia gwiazdora. Małgorzata Królikowska-żona, całkowicie wspiera swojego męża i opiekuje się nim. Aktorka podporządkowała każdy aspekt swojego życia walce o zdrowie męża.

 

„Jeśli ma jakieś zachcianki, Gonia gotuje mu wszystko. Dba, pielęgnuje, opowiada, co dzieje się w domu i ZASP-ie, bo on chce być na bieżąco”– zdradza przyjaciel rodziny w rozmowie z „Na Żywo”.

 

 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska poprosiła nawet ekipę „Klanu” o pomoc, w ułożeniu grafiku tak, by aktorka, jak najczęściej mogła być przy swoim mężu.

Można rzec, że gdy Paweł Królikowski w szpitalu ma nagle jakieś życzenie, wtedy z natychmiastową pomocą służy mu oddana i kochająca żona. Kobieta wspiera swojego męża całym sercem oraz opiekuje się nim najlepiej jak potrafi. 

 

Na razie wiadomo jest, że stan aktora jest nadal poważny, a jego rodzina planuje rehabilitację w Niemczech.

„Małgorzata chce tam przy nim być” – zdradziła osoba z otoczenia rodziny.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Zdążyli jeszcze nagrać Królikowskiego. Niestety krótko po tym…

 

 

 

Źródło:alaluna

Źródło zdjęca:Facebook

Komentarze