TO stało się z twarzą KURDEJ SZATAN. Zdjęcie ZSZOKOWAŁO fanów!

szatan

Barbara Kurdej-Szatan tegoroczne święta spędziła z najbliższą rodziną. Gwiazda swoim instagramie pochwaliła się świątecznym zdjęciem. Szczególną uwagę internautów przykuła twarz gwiazdy. I to co się z nią stało. 

Swoimi świętami w internecie pochwaliło się wiele gwiazd, jednak zdjęcie opublikowane przez Barbarę Kurdej-Szatan zdecydowanie można uznać za wyjątkowe. Aktorka spędziła ostatnie kilka dni w gronie rodziny. Na swoim Instagramowym profilu opublikowała fotografię, która wyjątkowo poruszyła fanów. Wszystko za sprawą nietypowego wyglądu jej twarzy.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Korzystasz z messengera? Musisz wiedzieć o TYCH zmianach!

 

Popularność Basi przyniosła rola w reklamie telewizyjnej jednego z operatorów komórkowych. Basia jest jedną z bohaterek serialu „M jak miłość”, prowadziła również programy rozrywkowe w stacji TVP. Prywatnie aktorka jest żoną Rafała Szatana, z którym ma córeczkę Hannę. Aktorka słynie nie tylko ze swojego ogromengo talentu, ale również z poczucia humoru. Opublikowane zdjęcie jest tego najlepszym dowodem. Gwiazda wykazała się ogromnym dystansem do siebie i swojej sylwetki. Fani aktorki mogą się domyślać, że na jej świątecznym stole nie zabrakło smakołyków.

 

Użytkownicy instagrama docenili dowcip artystki i z chęcią komentowali udostępnioną fotografię. Post polubiło już ponad 11 tysięcy użytkowników aplikacji.

– ,,A co tam się odbija w tej choince?– skomentowała jedna z użytkowniczek Instagrama.

– ,,Ja też po świętach mam lekko zdeformowana figurę” – zażartował pod zdjęciem gwiazdy kolejny użytkownik.

 

Komentarze