TO wydarzy się tej zimy w Polsce! Jackowski nie ma wątpliwości! [VIDEO]

Przepowiednie jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego cieszą się dużą popularnością. Z jego usług korzysta policja, ale również osoby prywatne, które szukają odpowiedzi na ważne pytania. Tym razem Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat pogody oraz nadchodzącej zimy.

Słuchajcie, zima będzie ciekawa – powiedział na nagraniu Krzysztof Jackowski. Film znalazł się na najpopularniejszym serwisie z filmikami.

W trakcie nagrania live, jeden z obserwatorów jasnowidza poprosił go o wizję na temat nadchodzącej zimy. Pan Krzysztof spełnił prośbę fana i odpowiedział bez ogródek.

Zobacz też: Została zatrzymana przez policję bo założyła TO na siebie! Już nigdy nie pojedzie tam na wakacje!

– Jaka będzie zima? Słuchajcie z tymi zimami, z latem to jest tak. Wiecie jak się skupię to często moja wizja ma sens. Np. dwa lata temu mówiłem, że lato będzie suche i gorące. Było – przyznał jasnowidz z Człuchowa. W tym roku mówiłem, że lato będzie zmienne. Będą momenty bardzo gorące, ale lato będzie bardziej kapryśne do poprzedniego lata. I tak było! Przynajmniej tu u nas na Pomorzu – dodał w trakcie kręcenia nagrania live.

A zima? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w filmie zamieszczonym na platformie Youtube.

Źródło: Youtube /JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Komentarze