TO Z NIMI Woźniak-Starak spędziła sylwestra! Nikt się tego nie spodziewał!

woźniak

Z pozoru niewinny post na Instagramie zdradził gdzie i z kim tegoroczną noc Sylwestrową spędzała Aga Woźniak-Starak.

Przez śmierć ukochanego męża Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością nie będzie dobrze wspominać ubiegłego roku. Wiele osób zastanawiało się, gdzie i  w jaki sposób dziennikarka postanowi spędzić ostatni dzień tego roku. Gwiazda ograniczyła swoją aktywność na Instagramie do absolutnego minimum. A w sprecyzowaniu miejsca jej pobytu pomogła koleżanka, z którą Agnieszka dzieli wspólną pasję jaką jest sztuka.

 

ZOBACZ TAKŻE; Kim Dzong Un podjął STRASZNĄ DECYZJĘ! Są informacje z Korei

 

Katarzyna Janowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie obrazu autorstwa Zofii Stryjeńskiej. Obraz wystawiono na aukcję w dzień przed Sylwestrem w Hotelu Kasprowy Mercure. Publicystka podpisała fotografię: „Zakopane to nie tylko Martyniuk„, nawiązując do organizowanej nieopodal zabawy sylwestrowej z TVP2, oraz oznaczyła na niej profile Katarzyny Kolendy-Zaleskiej i Agnieszki Woźniak-Starak. Zdjęcie może wskazywać na to, że przeddzień Sylwestrowej nocy Panie spędziły razem. Wersja ta jest bardzo prawdopodobna ze względu na to, że Agnieszka jeszcze kilka dni temu przebywała w polskich górach,

 

Co ciekawe, zaledwie dzień później, w tym samym hotelu zorganizowana została zabawa w stylu lat 20. Pojawili się na niej między innymi Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Paulina Krupińska i Katarzyna Cichopek. W rezultacie media zaczęły snuć już domysły czy Agnieszka to właśnie z nimi świętowała nadejście nowego roku.

 

https://www.instagram.com/p/B6f-hGVH-zc/

źródło: instagram

Komentarze