To znajdowało się w toalecie Boeinga! Pasażerowie nie kryli oburzenia!

toalecie

Pasażerowie samolotu Boeing 737 amerykańskich linii lotniczych Southwest Airlines z Pittsburgha do Phoenix nie kryli oburzenia po skandalu jaki odkryła jedna ze stewardess. Kobieta oskarżyła pilotów maszyny o zamontowanie kamery w toalecie! Podglądacze oglądali nieświadomych podróżujących na ekranie tabletu! 

Piloci zostali przyłapani na gorącym uczynku przez jedną ze stewardess. Kobieta odkryła, że obaj mężczyźni podglądają pasażerki korzystające z WC. Robili to przy pomocy kamerki, którą zamontowali w toalecie. Obraz z pomieszczenia był przesyłany do tabletu, który mieli w kabinie. Do tego szokującego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu linii Sothwest Airlines z Pittsburgha do Phoenix. Stewardessa, która pojawiła się w kokpicie zauważyła, że na ekranie tabletu pojawia się obraz z jednej z toalet znajdujących się w samolocie. Kiedy zaskoczona kobieta zapytała co robi kamera w WC, ci odpowiedzieli, że to standardowe wyposażenie. 

 

 

 

 

Piloci poprosili swoją koleżankę, by nikomu nie mówiła o tym co zobaczyła. Stewardessa postanowiła jednak nagłośnić sprawę, ponieważ była zniesmaczona zachowaniem obu mężczyzn. Sprawa została zgłoszona do sądu, a przedstawiciele linii lotniczych Sothwest Airlines napisali specjalny list, w którym poruszyli sprawę i zapewnili, że w ich samolotach nie umieszcza się kamer w WC, a piloci zrobili to na własną rękę. Obaj piloci cały czas zaprzeczają jakoby mieli podglądać pasażerów przy pomocy ukrytej kamery. 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:MAKABRA na pokładzie samolotu! Pasażerowie…

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

Komentarze