TO znaleziono na łódce Woźniaka-Staraka! „Nie ma wątpliwości CO ROBIŁ z 27-latką”

TO znaleziono na motorówce Piotra Woźniaka-Staraka! „Rozwiane wątpliwości”.

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno. 18 sierpnia mężczyzna zaginął. Na brzegu policja odnalazła tylko płynącą z nim 27-letnią Ewę O. Kobieta była w szoku i miała nie wiedzieć, co stało się z 39-latkiem. Teraz jednak na jaw wyszły zupełnie nieoczekiwane fakty! Wiadomo, co znaleziono na łodzi miliardera. „Nikt nie ma wątpliwości, co robił z 27-latką”.

Jak mówi jeden z mieszkańców okolic jeziora Kisajno – widział jak zachowuje się Piotr Woźniak Starak wielokrotnie. Mężczyzna wyznał już, co jego zdaniem wydarzyło się feralnej nocy. Teraz dochodzą nowe fakty ustalone przez śledczych. Na łodzi motorowej Piotra Woźniaka Staraka odnaleziono coś, co ma rozwiać wszelkie wątpliwości. Na łodzi miliardera miały zostać znalezione…

narkotyki. Tak twierdzą źródła, które wprost wskazują na biały proszek – kokainę. Mimo to prokuratura ani policja nie potwierdzają tych rewelacji. Zdaniem naszego rozmówcy sytuacja na motorówce wyglądała tak:

– Pijany i pod wpływem narkotyków płynął z młodą dziewczyną. Chciał się popisać, wygłupiali się. W pewnym momencie przesadził z manewrowaniem i wypadli z motorówki. To był dobry człowiek, ale każdy wiedział jak się zachowuje. Nocą ciągle pływał. Wątpię, że był wtedy trzeźwy. Akurat teraz miał pecha. Szkoda go. – mówi źródło.

– Jak można posądzać o takie rzeczy tego miłego Pana. Nie żyje i powinniśmy to uszanować. – mówi mieszkanka okolicy jeziora Kisajno.

Przypomnijmy – według oficjalnych danych pasierb Jerzego Staraka zmarł w wyniku ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej. Ta miała być spowodowana urazem czaszkowo-mózgowego. Z badań toksykologicznych wynika,że Piotr Woźniak Starak miał we krwi aż 1,7 promila alkoholu.

Co z doniesieniami o rzekomej kokainie na pokładzie?

– Z uwagi na dobro śledztwa, Prokurator Okręgowy nie udziela innych informacji dotyczących śledztwa w sprawie zaistniałego w dniu 18 sierpnia 2019r. wypadku na jeziorze Kisajno, poza przekazywanymi w oficjalnych komunikatach – mówi Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Komentarze