Tomasz Adamek w Fame MMA! Zarobki, przygotowania, powrót legendy

Tomasz Adamek, legenda polskiego boksu, wraca do ringu w niezwykłym stylu, jako uczestnik FAME MMA. Ten krok był niespodzianką dla wielu kibiców, ale także bardzo dochodowym przedsięwzięciem dla Adamka. Według informacji medialnych, zarobki pięściarza w tej federacji są po prostu nieprawdopodobnie wysokie.

Wznowienie kariery przez Tomasza Adamka i jego wejście w świat freak-fightu wywołały wiele emocji wśród fanów sportów walki w Polsce. Jednak nie tylko pasja do walki skłoniła Adameka do podjęcia tego wyzwania. Według doniesień portalu „Interia”, zarobki Tomasza Adamka w FAME MMA mogą sięgać od 800 tysięcy do nawet miliona złotych za pojedynczą walkę. To kwoty, które trudno przejść obojętnie.

Sam Adamek podkreśla, że aspekt finansowy był jednym z głównych czynników, które skłoniły go do powrotu na ring.

Nie wchodzi się do klatki za darmo. To moje życie. Nie ma możliwości robienia tego bez pieniędzy – wyjaśnił Adamek.

Jednak powody powrotu do walki były dla niego bardziej złożone niż tylko finanse. Adamek podkreśla, że miało to także znaczenie rodzinne, a także chce inspirować i angażować młodszych fanów sportów walki.

Moja wnuczka będzie mogła oglądać na żywo swojego dziadka. Ma roczek. Nastało nowe pokolenie, a czas płynie. Chcę przypomnieć o sobie starszym fanom i pokazać się młodszym. Wkrótce młodzi kibice zobaczą mnie w akcji. Prawdopodobnie, kiedy walczyłem o mistrzostwo, jeszcze nie byli na świecie. Cieszy mnie, że takie wydarzenia przyciągają młodszych ludzi do sportów walki – wyznał Adamek w rozmowie z „Faktem”.

Powrót Tomasza Adamka do FAME MMA to nie tylko okazja dla legendarnego boksera, aby kontynuować swoją karierę, ale także szansa na inspirację i motywację dla młodszych pokoleń fanów sportów walki w Polsce. Dodatkowo, ogromne zarobki, jakie przewiduje się dla niego w tej federacji, są potwierdzeniem jego wielkiego znaczenia w świecie sportu. Wszystko to sprawia, że Adamek staje się jednym z najważniejszych uczestników FAME MMA i obserwowaną postacią w polskim sporcie.

Tak mieszka Don Vasyl! Przepych wylewa się strumieniami!

Komentarze