Tragedia w Koszalinie! Nie żyją dzieci.

Dramat w Koszalinie! Nie żyje dwójka dzieci.

Nie żyje dwoje dzieci, które wypadły z okna mieszkania na 9. piętrze wieżowca przy ul. Władysława IV w Koszalinie. Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku – mówił Rafał Skoczylas, rzecznik policji w Koszalinie.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o sytuacji  o godz. 20.35.

Dwójka dzieci wypadła z 9-piętra bloku przy ulicy Władysława IV. Niestety obydwoje nie żyją. Jak się dowiedział nasz reporter było to rodzeństwo – chłopczyk i dziewczynka, prawdopodobnie odpowiednio w wieku 4 i 5 lat.  Dzieci przebyłwały pod opieką kobiety, która jest w szoku i znajduje się pod opieką lekarzy.  W mieszkaniu była jeszcze dwójka innych dzieci. Na miejscu pracuje policja i prokurator. Prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek. – czytamy na Facebooku.

 

– Dzieci wypadły z okna mieszkania na 9. piętrze wieżowca. Zginęły na miejscu. To rodzeństwo, chłopiec i dziewczynka w wieku 4 i 5 lat – dodał Skoczylas.

Jak wiadomo w mieszkaniu przebywała matka zmarłych dzieci oraz dwójka ich rodzeństwa. Wstępne informacje wskazują, że kobieta była trzeźwa, aktualnie znajduje się po opieką lekarzy.

Jak powiedział Rafał Skoczylas portalowi „Głos Koszaliński”, matka dzieci w momencie wypadku robiła kolację. Dzieci znajdowały się w swoim pokoju. Na miejsce dramatu dotarł już ojciec tragicznie zmarłych, wcześniej był w pracy.

Wstępne ustalenia wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Na miejscu czynności prowadzą funkcjonariusze policji, a także prokurator.

Komentarze