TYLE zarabia się na Fame MMA! Za walkę nawet…

walki

Walki Fame MMA cieszą się ogromnym zainteresowaniem i coraz to większą popularnością. Pojedynki celebrytów w klatkach to bardzo dochodowy biznes.

Dziennikarze postanowili sprawdzić jakie faktycznie są dochody pieniężne z takich wydarzeń i ile można na tym zarobić?

 

Jedna wejściówka na walkę kosztuje od kilkudziesięciu zł do nawet 900 zł (pakiet VIP.). Warto zaznaczyć, że Fame MMA utrzymuje się także z pieniędzy od sponsorów. Jednym z nich jest firma bukmacherska „LV Bet”

 

 

O tym, jak i ile można zarobić na Fame MMA możemy przeczytać w tygodniku „Wprost”. Dziennikarze dotarli do danych z których wynika m.in. że spółka organizująca walki patocelebrytów w klatkach w 2018 roku osiągnęła z tgo tytułu pół miliona zysku netto.

 

Ostatnia walka jaka miała miejsce odbyła się w Ergo Arenie. Wydarzenie oglądało 9,5 tys. ludzi. Poprzednia gala w łódzkiej Atlas Arenie zgromadziła 10 tys. widzów.

 

Podczas walk celebrytów spółka otrzymała też wpływy z transmisji gali w systemie pay per view, którą mogło oglądać nawet 180 tys. osób. Oznacza to niecałe 3,6 mln zł przychodów z samej transmisji.

 

Wśród osób, które biorą udział w walkach w klatach jest m.in. Marta Linkiewicz – internetowa celebrytka czy Esmeralda Godlewska. W pojedynku oglądaliśmy też 24-letniego Mateusza Krzyżanowskiego, który występuje na Youtube pod pseudonimem Mini Majk i zyskał popularność głównie dzięki temu, że mierzy zaledwie 131 cm.

 

ZOBACZ TEŻ:YouTuber ZMARŁ w trakcie transmisji na żywo! Wideo.

 

Wynagrodzenia uczestników stanowią jednak wielką niewiadomą. Pojawiły się natomiast plotki o tym, że Marta Linkiewicz za trwającą 47 sekund walkę z Esmeraldą Godlewską miałaby otrzymać 150 tys. zł.

 

 

Źródło:fakt24

Źródło zdjęcia:YouTube

Komentarze