Uciekał z więzienia przebrany za CÓRKĘ! Jest nagranie. Wpadł przez…

Szok w więzieniu! Osadzony uciekał przebrany za córkę!

42-letni Brazylijczyk – lider gangu narkotykowego postanowił uciec z więzienia. Nie w głowie mu jednak były spektakularne ucieczki tunelami, postanowił wykorzystać odwiedziny swojej nastoletniej córki. Wszystko nagrała kamera.

Clauvino da Silva ps. „Shorty”, spróbował uciec z więzienia przebrany za swoją córkę, gdy ta odwiedziła ojca sadzonego w zachodniej części Rio de Janeiro, gdzie gangster został umieszczony po skazaniu. „Shorty” dość dobrze przygotował się do ucieczki, nie bazując tylko na przebraniu w damską odzież. Podczas zatrzymania przez funkcjonariuszy „zerwał” swoją…

twarz z gumowego tworzywa. Wcześniej gangster założył damskie ubrania oraz perukę, maska upodobniała mężczyznę do własnej córki. Tak przygotowany „Shorty” zupełnie spokojnie postanowił wyjść z więzienia.

Co zdradziło gangstera? Zdenerwowanie. Strażnicy zauważyli, że coś jest nie tak – „kobieta” za bardzo się stresowała, przejawiała oznaki strachu – pociły jej się ręce oraz zachowywała się bardzo niespokojnie. Wątpliwy był także „jej” chód. Strażnicy udaremnili próbę ucieczki a zdjemującego kamuflaż przestępcę nagrali.

Clauvino da Silva chciał pozostawić w więzieniu swoje dziecko. Nie planował po nie wracać. Po próbie zakończonej fiaskiem przeniesiono go do innego więzienia – tym razem o zaostrzonym rygorze. Mężczyzna zostanie również poddany sankcjom dyscyplinarnym.

Sekretarz stanu ds. administracji więziennej w Rio de Janeiro opublikował w internecie wideo z Silvą w rurkach, różowej koszulce, masce oraz peruce tym samym ośmieszając jego wizerunek macho. Silva był jednym z bossów „Czerwonego Dowództwa” – jednej z największych organizacji przestępczych w Brazylii kontrolującej handel narkotykami.

Komentarze