Ujawniła PRAWDĘ o Staraku! „Byliśmy w SZOKU”

Na balu zorganizowanym przez TVN doszło do zaskakującego zdarzenia. Jedna z kobiet powiedziała kilka słów prawdy o zmarłym Piotrze Woźniaku-Staraku. „Byliśmy w szoku”

Na balu TVN regularnie zjawiają się największe gwiazdy stacji. Podczas imprezy najbardziej znane twarze TVN-u spędzają wspólny wieczór. Zabawa zwykle trwa w najlepsze. Jednakże z pewnością tegoroczny bal był zupełnie inny. Wszystko przez nagłą śmierć producenta Piotra Woźniaka Staraka. O tragedii mówiła cała Polska.

W czasie trwania imprezy stacji  TVN wspomniano zmarłego kilka tygodni temu Piotra Woźniaka-Staraka. Producent utonął na jeziorze Kisajno płynąc w nocy łodzią motorową.  W pewnym momencie na balu głos zabrała jedna z kobiet. Po jej słowach nastała długa cisza. Jak powiedziała Piotr był…

”Powiedziała, że Piotr bardzo angażował się w sprawy fundacji TVN. Ponadto sponsorował i licytował dla potrzebujących dzieci. Kasia mówiła, że wszystkim go brakuje. Później na scenę weszła Edyta Górniak i Kuba Badach. Zaśpiewali „Dziwny jest ten świat” – mówi jeden z uczestników imprezy, potwierdzając doniesienia Pudelka. Przemówienie wygłosiła Katarzyna Kolenda-Zaleska – prezes Fundacji TVN.

”Po tych słowach byliśmy w szoku! Przez dłuższy czas nikt nie mógł wypowiedzieć ani słowa. Wszyscy wspominaliśmy Piotra. Z pewnością był wielką postacią. Wszystkim bardzo go brakuje. Słowa Kasi bardzo nas wzruszyły, dlatego, że były prosto z serca.” – dodaje nasze źródło. 

Piotr Woźniak Starak zmarł najprawdopodobniej w nocy 18 sierpnia. Wszystko wskazuje na śmierć wskutek utonięcia. Tragedia miała miejsce zaledwie 400 metrów od posiadłości Staraków. Poszukiwania producenta trwały 4 dni.

Komentarze