UJAWNIONO ZAROBKI Zenka Martyniuka! „Za godzinę ma więcej niż…”

Ujawniono stawki Zenka Martyniuka. Zarobki artysty powalają!

Masa koncertów, wielki talent, hity, których słucha się latami, to recepta na sukces w branży muzycznej. Jednak praca artysty, to nie tylko rzesze fanów i zabawa. To także ogromne wypłaty. Król polskiego disco polo Zenek Martyniuk wie jak podbić serca publiczności. Jego piosenki zna wiele milionów Polaków. To oczywiście przekłada się na zarobki gwiazdy. Te są kosmiczne. Ile zarabia Zenek Martyniuk?

Lider białostockiego zespołu Akcent mimo swoich zarobków, nie obnosi się z bogactwem. Żyje dość skromnie jak na swoje możliwości. Informatorzy dotarli jednak do zarobków Zenka. Jak wiadomo Zenek samych koncertów gra 300 rocznie. Często zdarza mu się śpiewać kilka razy dziennie! Jednak ciężka praca popłaca – Zenek zarabia miesięcznie…

Nawet milion złotych. To szacunkowa kwota oparta na wyliczeniach informatora. Jak wiadomo taka kwota jest możliwa tylko w okresie letnim. Wówczas aktywność artysty jest wzmożona. Gra więcej koncertów, dochodzą też przyjęcia weselne oraz festyny. Pojawienie się Zenka na scenie kosztuje organizatora minimum 25 tysięcy złotych. Rocznie oznacza to zarobki na poziomie 7,5 miliona złotych. „Zenek za godzinę ma więcej niż nie jeden menadżer. Zarabia ok. 8 tys w godzinę” – mówi nasze źródło.

Poza koncertami Zenek zarabia także na tantiemach. Przypomnijmy zespół Akcent jest liderem sprzedaży płyt. „Przekorny los” zyskał potrójny diament. To oznacza zysk rzędu 600 tysięcy złotych. Poza tym jeszcze trzy inne hity zyskały status diamentowych. To kolejne 200 tysięcy złotych od singli : „Skradłaś wszystko”, „Prawdziwa miłość to ty”, „Kochana, wierzę w miłość”.

Komentarze