Uzbrojony mężczyzna porwał karetkę! Następnie wjechał pojazdem prosto w…

Uzbrojony mężczyzna porwał karetkę pogotowia, którą następnie wjechał prosto w przechodniów.

Do zdarzenia doszło we wtorek w okolicy Torshov w Oslo.Uzbrojony mężczyzna oraz jego wspólniczka ukradli karetkę. Następnie przez około piętnaście minut jeździli nią po ulicach, po czym wjechali autem prosto w przechodniów.

 

Na miejscu natychmiast zjawili się policjanci, którzy oddali w kierunku mężczyzny strzały. Napastnik został ubezwłasnowolniony i zatrzymany. Sprawca nie odniósł jednak poważniejszych obrażeń.

Kobieta jest cały czas poszukiwana, a funkcjonariusze policji przekazali jej rysopis. Według ustaleń ma ona około 165 centymetrów wzrostu, ubrana była w czarną kurtkę, ma lekko kręcone brązowe włosy, a z obserwacji świadków wynika, że zachowywała się jakby znajdowała się pod wpływem substancji odurzających.

 

ZOBACZ TEŻ:Okazuje się, że w niektórych środowiskach MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN jest nieznana. Czy to jest możliwe?

 

W wyniku nielegalnej jady pojazdem zostało rannych kilka osób. Wśród nich znajduje się  matka z siedmiomiesięcznymi bliźniętami. Norweskie media piszą też o potrąconej parze starszych osób, którzy zostali lekko ranni. Na szczęście życie żadnej z ofiar nie jest zagrożone. Nic nie stało się też załodze karetki, która została porwana, przed dwoje szaleńców.

Na miejscu wciąż pracują służby. Na chwilę obecną nie są znane motywy sprawcy.

 

ZOBACZ TEŻ:Te SERY wzmacniają SERCE! Oto ranking NAJZDROWSZYCH SERÓW!

 

Źródło:wprost.pl

Źródło zdjęcia:pixabay

Komentarze