W popłochu uciekał z mieszkania kochanki! Mężczyzna schodził z (…)piętra!

kochanki

Zdjęcia Chińczyka, który schodził w samych slipkach i koszulce z krótkim rękawem po elewacji wieżowca obiegły cały Internet. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna uciekał z mieszkania kochanki. Ryzykował życiem, ponieważ próbował zejść na ziemię z 16 piętra!

Do tego szokującego zdarzenia doszło w miejscowości Maoming w Chinach. Mężczyzna widoczny na zdjęciu zdaniem lokalnych gazet miał uciekać z mieszkania swojej kochanki. Chińczyk miał na sobie tylko slipki i koszulkę z krótkim rękawkiem, ponieważ tylko tyle udało mu się założyć. W schadzce z kochanką przeszkodził mu prawdopodobnie jej  mąż, który wcześniej niż zwykle wrócił do domu. Mężczyzna ryzykował życie, a niektóre plotki głoszą, że nawet je stracił zsuwając się z płyty wieżowca. Rewelacji na ten temat nie potwierdziła lokalna policja.

 

 

 

 

Zdaniem naocznych świadków to właśnie mężczyzna zadzwonił po służby ratunkowe. Miał to zrobić zatrzymując między 12, a 11 piętrem budynku. Chińczyk zszedł samodzielnie kilka metrów, jednak z czasem zaczynało brakować mu sił. Mężczyzna robił wszystko by utrzymać równowagę, jednak zdaniem świadków w końcu spadł na ziemię. Niektórzy z nich zapewniają, że u stóp ogrodzonego budynku widzieli leżącego na ziemi człowieka. Informację o jego śmierci podawały również niektóre chińskie media jednak szybko się z niej wycofały. Policja zapewniła jednak, że nie otrzymała jednak żadnych doniesień o ofiarach śmiertelnych.

 

ZOBACZ TAKŻE: TO się stanie z wieżowcami z WIELKIEJ PŁYTY! Zapadła decyzja.

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

 

 

Komentarze