W rok schudła prawie 40 kilogramów! Zobacz, jak tego dokonała!

W rok schudła prawie 40 kilogramów! Zobacz, jak tego dokonała! Mama trójki dzieci na łamach czasopisma Women’s Health opowiedziała o swojej przemianie.

 

W rok schudła prawie 40 kilogramów!

 

 

Patrząc na aktualne zdjęcia Keely Dellit trudno uwierzyć, że ta dziewczyna jeszcze kilka lat temu borykała się z nadwagą. W zaledwie 14 miesięcy udało jej się stracić 38 kilogramów. W rozmowie z dziennikarzami gazety Women’s Health zdradziła, w jaki sposób udało jej się osiągnąć sukces i odzyskać szczupłą sylwetkę. 

 

 

 

Po urodzeniu dzieci Keely Dellit przybrała na wadze. Spoglądając w lustro czuła się nieatrakcyjna. Chciała coś zmienić w swoim życiu, ale kompletnie nie wiedziała w jaki sposób ma to zrobić. Któregoś dnia podjęła ważną decyzję: Muszę odzyskać dawną formę. Koniec z nadwagą. 

 

 

 

Keely przyznaje, że nie stosowała żadnych cudownych, czy też rygorystycznych diet. Swoją metamorfozę rozpoczęła od ograniczenia ilości spożywanych kalorii. 

 

 

 

„Pewnie gdybym sobie wszystkiego odmówiła, i od początku męczyła się na siłowni… poniosłabym ogromną klęskę. Zdecydowałam, że nie będę sobie niczego odmawiać, nawet niezdrowej żywności typu fast food. Wprowadziłam tylko drobną zmianę. Zaczęłam konsumować mniejsze porcje takiego jedzenia” – przyznaje Keely Dellit.

 

 

 

 

Mama trójki dzieci poczuła ogromną motywację, gdy zauważyła, że dotychczasowa waga znacznie poszła w dół. To był kluczowy moment w jej metamorfozie. Wprowadziła nowe nawyki żywieniowe. Piła wyłącznie mineralną wodę. Wykluczyła całkowicie słodzone napoje. 

 

 

 

„Gdy mój organizm przyzwyczaił się do zmniejszonych porcji, zaczęłam wprowadzać drobne zmiany. Słodzone napoje zamieniłam na sok z kartonu, a potem na wyciskany, ale że był on zbyt pracochłonny to częściej wybierałam gazowaną wodę. Pod koniec metamorfozy piłam już wyłącznie mineralną wodę. Te drobne, stopniowe zmiany zmieniały moje ciało i moją głowę” – przyznaje Dellit. 
Finalnie, udało jej się schudnąć aż bez mała 40 kilogramów! Serdecznie gratulujemy! 
Zdjęcie: Instagram

Komentarze