WALKA o życie aktora „Ranczo”! Przekazano nowe informacje.

Walka o życie gwiazdora „Ranczo”. Są najnowsze wiadomości ze szpitala.

Ranczo ponad 10 lat bawiło miliony Polaków. Serial Telewizji Polskiej jeszcze w czasie emisji zyskał miano kultowego. Co niedzielę kilka milionów widzów regularnie śledziło losy mieszkańców gminy Wilkowyje. Po zakończeniu emisji w 2016 roku pojawiło się wiele próśb o powrót seriali na antenę TVP1.

Dlatego nie dziwi fakt, że fani bardzo zżyli się z aktorami, ponieważ przez dekadę oglądali ich w swoim ulubionym serialu. Niestety przed świętami pojawiły się dramatyczne informacje na temat jednego z głównych bohaterów „Ranczo”. Teraz pojawiły się najnowsze wiadomości ze szpitala. Niestety aktor…

Ilona Ostrowska wspiera swojego serialowego kolegę – Pawła Królikowskiego. Odtwórczyni roli Lucy Wilskiej opublikowała zdjęcie ze swoim serialowym mężem. Ponadto dodała wzruszający wpis wspierający Pawła w trudnych chwilach. Przypomnijmy gwiazdor Ranczo przed świętami znalazł się z szpitalu. Aktor znajduje się na odziale neurochirurgii już od ponad tygodnia. Stan aktora zdaniem informatorów jest poważny więc nadal wszyscy bardzo martiwą się o jego życie.

Przykre wiadomości na temat Pawła Królikowskiego wyraźnie poruszyły jego serialową żonę – Ilonę Ostrowską. Ponadto Aktorka na Instagramie opublikowała poruszający wpis.

Z moim Przyjacielem Królikiem 💋
Zdrówka Kochany💪💪💪💪.
Wracaj, się nie wygłupiaj ,musimy jeszcze dużo namieszać.
Czekam na Ciebie w boksach.
Twoja Lucynda❤️
#Pawel Krolikowski🔥
#przyjacielnazawsze #zdrowka👍- napisała Ilona Ostrowska.

Publikacja Ilony Ostrowskiej odbiła się szerokim echem wśród fanów „Ranczo”. 

– Dużo zdrowia dla mojego ulubionego Kusego
– Dużo zdrowia Kusy !
– Wracaj Panie Kusy do zdrowia. Ranczo czeka- komentują fani.
🐰❤️🐰❤️- napisał syn aktora – Antoni Królikowski.

Komentarze