Wielka AFERA! Okazało się, że Książę William JEST…

Jest ogromna afera związana z księciem Williamem. Długo skrywana tajemnica ujrzała światło dzienne.

Brytyjska rodzina królewska cały czas nie znika z pierwszych stron portali plotkarskich oraz brukowców. Niemal codziennie prasa jest o krok od wykrycia kolejnej afery. Teraz dziennikarze dotarli do bardzo długo ukrywanej prawdy. W rodzinie królewskiej wybuchł kolejny skandal!

Królowa Elżbieta II oraz cała jej rodzina od lat są ciekawym tematem dla prasy. Miliony ludzi na całym świecie czytają nowe informacje na temat rodziny królewskiej. To właśnie prasa miała doprowadzić do śmierci księżnej Diany. Później były liczne skandale imprezowego stylu życia księcia Harry’ego. Teraz media skupiają się na wewnętrznych konfliktach monarchów. Jednak na jaw wyszła szokująca informacja. Nie wiadomo, jak zareagowała na nią księżna Kate. Okazało się, że książę William jest…

gorącym przeciwnikiem księcia Andrzeja – syna Królowej Elżbiety II. Jak wiadomo wokół księcia jest afera seksualna. 59-latek miał prowadzić intymne spotkania Virginią Roberts. Ta uznała, że przyjaciel księcia zrobił z niej „seks niewolnika”. Przyjaciel księcia rzekomo przetrzymywał na prywatnej, tropikalnej wyspie bardzo dużą liczne kobiet. Wraz z księciem mieli wykorzystywać panie. 

Rodzina królewska chciała sprawę przemilczeć, jednak książę zgodził się na wywiad dla jednego z portali. Tym samym pogrążył się jeszcze bardziej. O Roberts mówi „nie pamiętam tej pani”. Monarcha traci wsparcie w rodzinie. Książę Karol zażądał odsunięcia księcia Andrzeja od obowiązków. Tego samego chciał książę William. Jak zareaguje na to rodzinna Kate?

 

Fot. YouTube

Komentarze