Wiemy ile ZARABIA Basia KURDEJ-SZATAN, ta kwota powala z nóg!

kwota

Polacy kochają Basię Kurdej-Szatan. 34-latka ma na swoim koncie m.in. role w kilkunastu filmach i serialach. Nic więc dziwnego, że jej popularność stale rośnie. Wiemy ile zarabia aktorka. Trzeba przyznać, że kwota jest imponująca!

Swoją karierę zaczynała od reklam TV. Dziś możecie oglądać ją w serialach  takich jak M Jak Miłość, Narzeczony Na Niby, Pech To Nie Grzech, Pierwsza Miłość czy W Rytmie Serca. Prowadzi także programy rozrywkowe. Ostatnio wzięła udział w programie rozrywkowym „Taniec z Gwiazdami”. Z pewnością jej grafik musi być bardzo napięty!

Jak kształtują się zarobki Kurdej-Szatan? Mówi się, że za jeden dzień zdjęciowy gwiazda dostaje aż 8 tysięcy złotych. Do tego dochodzi wynagrodzenie z innych projektów, na konto aktorki trafia finalnie spora suma pieniędzy! W jednym z wywiadów Basia zdradziła, że zarabia więcej niż jej mąż!

 

ZOBACZ TAKŻE: Smoczki nie tylko niszczą zgryz, ale też ROBIĄ COŚ ZNACZNIE GORSZEGO!

 

,,Ja więcej zarabiam. Po prostu mam więcej projektów. Ale jeśli robimy coś razem, to mamy taką samą stawkę” – powiedziała aktorka w programie Demakijaż 

Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że najwięcej pieniędzy inwestuje w swoją córeczkę – 6-letnią Hanię.

 

 

https://www.instagram.com/p/B4aGBhaHJVr/?utm_source=ig_web_copy_link

 

https://www.instagram.com/p/B4PAET5Hkz3/

 

 

 

fot. facebook/instagram / źródło: party.pl

Komentarze