Wiemy KTO zastąpi Michała Szpaka w „Voice of Poland”! „Brakuje tylko Norbiego i Zenka…” – kpią internauci

Wiemy już, kto zastąpi Michała Szpaka w „The Voice of Poland”! „Brakuje tylko Norbiego i Zenka…” – kpią internauci. O co chodzi? Jaka jest decyzja TVP?

W Telewizji Polskiej ciągłe zmiany. Michał Szpak nie będzie już trenerem w „The Voice of Poland”. Kto go zastąpi? Według medialnych doniesień, na fotelu Michała usiądzie… Rafał Brzozowski!

Rafał był uczestnikiem pierwszej polskiej edycji programu, w której jego trenerem był Andrzej Piaseczny.

Zobacz także: Friz zdradził, na co wyda MILION DOLARÓW! Cały internet w szoku!

Wokalista prowadzi „Jaką to melodię” w TVP1 oraz „Voice Senior” w TVP2. Jest także reprezentantem Polski na Eurowizję. Zaśpiewa tam utwór „The Ride”.

– Tutaj nawet nie chodzi o Michała, ani o to, że Rafał nie umie śpiewać. Osoba w jury musi mieć kompetencje do oceniania innych. Taka Pani Zapendowska nie śpiewa, nie tańczy, nie wygląda, nie włazi nikomu do zupy, żeby być fajna, ale nikt nie kwestionuje jej autorytetu, wiedzy i umiejętności pedagogicznych. Rafał nie ma żadnych kompetencji, jest tandetnym szansonistą, który z powodzeniem może śpiewać do kotleta albo przy ognisku, ale nic więcej. Jest muzycznym beztalenciem, bezkrytycznym w stosunku do siebie, przekonanym o swoim wyjątkowym „magnetyźmie” i talencie scenicznym, na dodatek z nieznośną cwaniacką manierą. Jest wiadomo czyim protegowanym i ma wyjątkowo bezwzględne parcie na szkło. I nie ma wstydu. Niech się wstydzi ten, co widzi, czy raczej ten, który słyszy jak Rafał śpiewa – napisał jeden z internetów.

Inni proponują, żeby trenerem został Zenek Martyniuk, Jan Pietrzak albo Norbi. Na razie TVP milczy w tej sprawie. Nie potwierdzono, że Rafał zostanie jurorem. Nie było też jednak dementi.

Zobacz także: Bill Gates ROZWODZI się z żoną! Powód? „NIE MOŻEMY…”

Fot. screen z YouTube

Źródło: Wirtualne Media, Pudelek

Komentarze