WJECHAŁ w DWIE kobiety i zbiegł! „Zrobił to celowo”

Nowogród Bobrzański. Środek nocy. Mężczyzna wjechał w dwie kobiety i uciekł.

W środku nocy w miejscowości Nowogród Bobrzański na ulicy Piaskowej nieznany mężczyzna potrącił dwie kobiety i zbiegł z miejsca zdarzenia. Jedna z nich jest poważnie ranna – trafiła do szpitala. Policja poszukuje sprawcy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godziny 1:30 – dwie kobiet wracały z imprezy i usiadły na chodniku. Zaczęły rozmawiać. W tym czasie wjechał w nie kierowca srebrnego Volkswagena. Natychmiast uciekł z miejsca zdarzenia.

Jedna z poszkodowanych ma złamaną miednicę, krwiaka wątroby oraz odmę płucną. Druga kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń. Po opatrzeniu opuściła szpital.

Jak poinformowała Gazeta Lubuska, istnieje możliwość, że kierowca wjechał w kobiety celowo. Świadkowie zdarzenia zeznali, że auto nie wpadło w poślizg ani nie wypadło z drogi na chodnik. Wyglądało to tak jakby kierowca chciał wprost rozjechać dwie kobiety.

Sprawcy wciąż poszukuje policja, prosząc o zgłoszenia się na komisariat każdego, kto ma wiedzę o sprawie. Kierowcy grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze