WŁOCHY: wielokrotnie ranił ją nożem w głowę i szyję. Policja ujęła 22-latka w Niemczech

W Niemczech zatrzymano 22-letniego Włocha, Filippa, podejrzanego o brutalne zabójstwo jego byłej partnerki, 22-letniej Giulii, której ciało odnaleziono w sobotę w północnych Włoszech. Młoda kobieta zginęła tragicznie, padając ofiarą wielokrotnych ciosów nożem w głowę i szyję. Sprawa ta porusza opinię publiczną, a szczegóły zatrzymania mężczyzny, który był poszukiwany w związku z tym makabrycznym morderstwem, budzą zdumienie.

Giulia i Filippo, obydwoje 22-latkowie studiujący inżynierię biomedyczną na uniwersytecie w Padwie, mieli zawiłą historię związkową. Choć ich romans trwał jedynie kilka miesięcy, to zakończył się on rozstaniem w sierpniu. Giulia, która miała niedawno otrzymać dyplom ukończenia studiów, zaginęła 11 listopada, po gwałtownej kłótni z byłym chłopakiem.

Kamery monitoringu zarejestrowały ich ostatnie spotkanie na parkingu niedaleko Wenecji, które zakończyło się tragicznie dla młodej kobiety. Widoczne na nagraniach było zażarte starcie między dwojgiem młodych ludzi. Giulia została pobita, a następnie brutalnie wciągnięta do samochodu.

Zaniepokojeni znajomymi Giulii zawiadomili lokalne służby, co skierowało uwagę na poszukiwania zaginionej pary. Na asfalcie niedaleko miejsca kłótni odnaleziono plamy krwi i strzępy ubrań należących do Giulii, co tylko podkreślało dramatyczny charakter wydarzeń.

Przełom w śledztwie nastąpił po kilku dniach, kiedy włoska policja dokonała tragicznego odkrycia. Ciało Giulii znaleziono niedaleko jeziora w miejscowości Barcis we Friuli-Wenecji Julijskiej. Śledczy stwierdzili, że kobieta padła ofiarą wielokrotnych nożowych ran w głowę i szyję, sugerując, że desperacko broniła się przed atakiem aż do ostatnich chwil swojego życia.

Źródło: tvn24

Zatrzymanie Filippa w Niemczech dodaje nowego, zaskakującego elementu do tej tragicznej historii. Lokalna prasa z Wenecji Euganejskiej informuje, że mężczyzna zapłacił za benzynę banknotem splamionym krwią. To szczegół, który wzbudza dodatkowe pytania i dodatkowo podkreśla makabryczność tego zdarzenia.

Włoskie władze, świadome ogromu tej tragedii, podkreślają, że sprawiedliwość musi zostać wypełniona, a zatrzymanie Filippa to pierwszy krok w kierunku rozliczenia z tego bestialskiego czynu. Dochodzenie będzie się rozwijać, a społeczeństwo oczekuje, że sprawiedliwość zostanie w pełni wymierzona temu, kto jest winny tej straszliwej zbrodni.

Źródło: tvn24

ANDRESPOL: upił się i zadzwonił na policję. Przyznał się do przestępstw, za które grożą mu 4 lata więzienia

Komentarze