Szpak włożył OBCISŁĄ SUKIENKĘ. Tak MOCNYCH SŁÓW się nie spodziewałeś!

Michał Szpak

29-letni wokalista Michał Szpak postanowił zabrać głos i wesprzeć społeczność LGBT w Polsce. Wziął udział w ważnym projekcie. Jego efekty można zobaczyć na YouTube i na Instagramie.

Michał Szpak razem z Barbarą Wrońską nagrał utwór o tytule “Zanim”, pojawił się on na płycie Music 4 Queers & Queens. Dwupłytowe wydawnictwo to wyraz poparcia dla społeczności LGBT. Zostało ono stworzone przez wytwórnię Kayax i Paradę Równości.

Przy okazji publikacji piosenki w serwisie muzycznym YouTube Michał Szpak napisał:

“Żyjemy w jednym z najbardziej homofobicznych krajów w Europie, podczas gdy inne państwa uznają równość wszystkich niezależnie od rasy, wyznania, orientacji czy przynależności do jakiejkolwiek grupy. Mam nadzieję, że ten projekt będzie wsparciem dla wolności. To jest niezwykle ciekawa sytuacja i dowód na to, że jeśli się tylko chce i jest się zdecydowanym, to nie ma rzeczy niemożliwych”.

https://www.instagram.com/p/CA5gu4gB91b/

Wraz z debiutem piosenki w sieci Szpak zamieścił na swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram kilka zdjęć w sukience. Mają one zachęcić internautów do wysłuchania utworu.

Na czarno-białych fotografiach wokalista prezentuje się w śnieżnobiałej kreacji do ziemi. To zdjęcia zrobione w trakcie prac nad klipem do piosenki.

Słuchaliście już piosenki pt. “Zanim”? Co sądzicie o kreacji Michała Szpaka? Sądząc po komentarzach, fani wokalisty są zachwyceni. Ty też?

Zobacz też: Gaga WŚCIEKŁA SIĘ na Trumpa! Nazwała go GŁUPKIEM I RASISTĄ

Źródło: pudelek.pl
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze