Wojewódzki pokazał jak mieszka! Nikt się nie spodziewał…

Wojewódzki

Kuba Wojewódzki to niewątpliwe jeden z najbardziej kontrowersyjnych celebrytów w Polsce.

Jest on polskim dziennikarzem, publicystą, satyrykiem oraz showmanem. Wojewódzki swój początek  show w biznesie rozpaczął jeszcze w 1990 roku . Dziś nazywany jest królem TVN-u.

 

Kuba Wojewódzki znany jest z ostrych wypowiedzi i nieszablonowego poczucia humoru, które stały się z czasem jego głównymi znakami rozpoznawczymi.

Od 2002 roku najbardziej zasłynął z prowadzenia swojego autorskiego talk show zatytułowanego  „Kuba Wojewódzki”. W programie przeprowadza wywiady z różnymi celebrytami oraz gwiazdami życia publicznego. Oprócz kariery telewizyjnej przez lata budował swoją pozycję również jako dziennikarz radiowy.

Gwiazdor zdecydowanie lubi chwalić się swoim majątkiem, co też najlepiej widać po jego zdjęciach na Instagramie. Ostatnio postanowił pokazać wnętrze swojego domu. Celebryta z pewnością ma słabość do drogich samochodów i apartamentów, które zmienia co kilka lat. Teraz pokazał jak mieszka…

Fani są zachwyceni wnętrzem jego apartamentu i pod postem można zaobserwować następujące komentarze:

– „Boski żyrandol”

– „Super apartament”

– „Wystrój z klasą”

https://www.instagram.com/p/B3N3k8oI1I9/?igshid=1lghtj34kdivz

 

Choć Kuba Wojewódzki chętnie chwali się swoim życiem prywatnym dotyczącym jego osiągnięć materialnych, to obecnie skrywa skrupulatne swoje życie miłosne.

Aktualnie celebryta ma nową dziewczynę, która studiuje na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i zajmuje się modelingiem, a także brała udział w konkursach piękności.

Czy celebrytka wkrótce podzieli się również w mediach społecznościowych swoją nową miłością?

 

Źródło:najwyższyczas

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze