Woźniak-Starak pokazała się ze SWOJĄ DZIEWCZYNĄ! “Pasujecie do siebie”

agnieszka woźniak-starak

Agnieszka Woźniak-Starak to wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku. Mężczyzna zmarł w zeszłym roku. Dziennikarka wraca do równowagi po trudnym czasie.

W sierpniu 2019 roku zmarł Piotr Woźniak-Starak. To następstwo nieszczęśliwego wypadku na jeziorze. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Poszukiwania dały smutną informację. Dziennikarka straciła męża na krótko przed wspólnym świętowaniem trzeciej rocznicy ślubu. Przeszła trudne momenty.

Żałoba odbiła się na jej życiu prywatnym i zawodowym. Woźniak-Starak zrezygnowała z pracy w telewizji, nie pokazywała się publicznie, nie chodziła na eventy, wylogowała się z sieci – nie publikowała na swoim koncie na Instagramie. Z czasem wróciła do formy i równowagi.

Co ciekawe, Agnieszka Woźniak-Starak kocha zwierzęta. Wraz ze zmarłym mężem miała pod opieką psy. Dziennikarka jeździ konno. Ostatnio wrzuciła na swój profil w serwisie społecznościowym Instagram zdjęcie z koniem, do którego pozowała w stroju do jazdy. Podpisała je: ja i moja dziewczyna. “Moja dziewczyna” odnosi się do klaczy, na której jeździła w stadninie Karoliny Ferenstein w Gałkowie.  Fotografię zrobiła dziennikarce inna fanka koni i jazdy konnej – Kinga Rusin.

https://www.instagram.com/p/CBBCWGsnZkQ/

Na zdjęciu Agnieszka Woźniak-Starak lekko się uśmiecha. Wydaje się być zadowolona i zrelaksowana. Być może towarzystwo zwierząt tak na nią oddziałuje.

A Wy mieliście okazję jeździć konno? Podoba Wam się ta dyscyplina sportu?

Zobacz też: Zrobiła COMING OUT! Latami prowadzała się z GWIAZDOREM TVN

Źródło: Instagram
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze