Woźniak-Starak PRZERYWA milczenie! 27-latka w tle…

Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie! Dodała wpis na Instagramie.

 

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła swoje pierwsze święta Bożego Narodzenia bez zmarłego tragicznie męża. Co ciekawe okazało się, że dziennikarka TVN chce przenieść się jak najdalej od Warszawy. Kilka miesięcy temu w życiu dziennikarki wydarzył się ogromny dramat. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak zaginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. 

Akcja poszukiwawcza trwała kilka dni. Niestety odnaleziono zwłoki znanego producenta. Jak się wówczas okazało na łódce wraz z Woźniakiem-Starakiem była nieznana 27-latka z Łodzi. Kobieta po wypadnięciu z motorówki dała radę samodzielnie dopłynąć do brzegu. Tyle szczęścia nie miał niestety producent, który zmarł raniony śrubą łodzi. Teraz Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała wpis, w którym wyznała, że…

… Ma ochotę wyprowadzić się z dala od Warszawy. Pierwsze bez męża święta spędziła w ich ukochanych górach.

„Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem” – napisała pod swoim zdjęciem.

Pod jednym z wpisów na ten temat pojawił się komentarz sugerujący, że wszyscy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat 27-letniej instruktorki żeglarstwa. Komentarz nie spotkał się jednak z aprobatą innych internautów.

Ponadto w komentarzach pod zdjęciem Agnieszki Woźniak-Starak pojawił się wpis Pauliny Krupińskiej. Jak wynika z jej słów pomóc w przeprowadzce Agnieszki w góry może… Sebastian Karpiel-Bułeck, który jest architektem.

 „Trzeba pospieszyć Sebastiana, to może będziemy sąsiadkami” – pisze Krupińska.

„Ja go zaraz pospieszę” – odpowiedziała Woźniak-Starak.

 

fot. Instagram Agnieszka Woźniak-Starak

 

Komentarze