Woźniak-Starak UJAWNIŁA jak naprawdę TRAKTOWAŁ ją mąż! W dniu śmierci…

Agnieszka Woźniak-Starak wyznała prawdę! Wiemy jak mąż traktował ją w dniu jego śmierci.

Dziennikarka opublikowała długi i wzruszający wpis w aplikacji Instagram. W nim dokładnie i ze szczegółami opisała jak była traktowana przez Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka TVN odniosła się do doniesień mediów. Cała Polska czekała na to wyznanie.

Przypomnijmy Piotr Woźniak Starak wypadł z łódki 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Producent pływał w towarzystwie tajemniczej 27-latki, wcześniej odprawiając ochronę. Pijany miliarder wykonywał gwałtowny manewr i wpadł do wody wraz z kobietą. 27-laka przeżyła a on raniony śrubą zginął na miejscu. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty! Wiadomo, jak Woźniak-Starak traktował swoją żonę w dniu śmierci. Dziennikarka napisała wprost, że…

bardzo tęskni za mężem i przeżywa żałobę po utracie najważniejszej osoby. Dziennikarka dwa miesiące po tragedii w końcu zdecydowała się wyznać prawdę. Do tego momentu unikała kontaktu z mediami oraz fanami.

„Ironią losu moje życie zamieniło się ostatnio w film, w którym nikt z Was nie chciałby grać. Celowo używam słowa “grać”, bo tragedia moja i mojej rodziny stała się sprawą publiczną, w której wszyscy musimy się teraz odnaleźć i żyć dalej. To nie jest normalna sytuacja, przeżywanie żałoby na oczach tylu ludzi. I na pewno nie pomaga.” – pisze Agnieszka Woźniak-Starak.

„Składałam zeznania na miejscu na Fuledzie, gdzie byłam odkąd przyjechaliśmy tam razem z Piotrkiem z Sopotu. I zostałam do samego końca szukając Go ze wszystkimi, którzy przyjechali nas wesprzeć w najgorszych dniach naszego życia. Tyle. Na koniec mam prośbę do mediów, żeby z szacunku do naszej rodziny dały nam odetchnąć od wszelkich nieprawdziwych informacji. Film się już dawno skończył, światła na sali zgasły. Pora iść do domu.” – dodaje.

https://www.instagram.com/p/B3SeHLcHKmC/?igshid=1tbk0o4jcg1uj

Komentarze