Woźniak-Starak wreszcie WYZNAŁA prawdę! Chodzi o jej MĘŻA!

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała kurtynę milczenia! Wreszcie to powiedziała!

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Producent płynął łodzią motorową wraz z nieznaną 27-letnią kelnerką Ewą. Jak ustaliła Olsztyńska prokuratura miliarder był pod wpływem alkoholu. Para wypadła z łódki wykonując gwałtowny manewr. Kobieta przeżyła i dopłynęła do brzegu. Producent miał uderzyć się o śrubę łodzi i zginąć na miejscu. Po 4 dniach poszukiwań odnaleziono jego zwłoki.

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo długo milczała na ten temat. Po śmierci męża zniknęła z życia publicznego. Przez pewien czas nie miała żadnego kontaktu z mediami oraz fanami. Jednak teraz zdecydowała się na brutalnie szczere wyznanie. Dziennikarka TVN wprost wyznała, że…

Po jego śmierci zupełnie zrezygnowała z aktywności zawodowej. Teraz w wywiadzie dla Doroty Wellman powiedziała, że za telewizją tęskni.

– Myślałam, że nie chcę w ogóle do takiego wracać, że chcę wszystko zmienić. Tęsknię za telewizją, ale nie wyobrażam sobie żebym wróciła do rozrywki. Wiesz, mało co sobie teraz wyobrażam – mówiła Woźniak-Starak.

Powiedziała też o tym, jak radzi sobie z publicznym przeżywaniem żałoby? – Nie myślę o takich rzeczach. To jest najmniejszy mój problem. Karmię się dobrą energią, jej nie brakuje. Mam poczucie, że w tej tragicznej dla mnie sytuacji spotyka mnie wiele dobrego. Wiadomo, że medialnie dzieje się dużo i wtedy mówię dosyć. To nie jest to, co mnie teraz obchodzi – dodała.

 

fot. YouTube

Komentarze