Wszystko na to wskazuje, że będzie rozwód DANIELA MARTYNIUKA? ZENEK wyjaśnia…

Na premierze filmu „Zenek” zabrakło syna i synowej Zenka. Wokalista tłumaczył, iż młodzi nie mogli się pojawić z powodu braku niani, lecz nieoficjalnie mówi się jednak, że w ich rodzinie nie jest najlepiej.

Martyniuk na premierę filmu „Zenek” zaprosił rodzinę i wielu przyjaciół. Chętnie pozował w towarzystwie najważniejszych kobiet swego życia: żony Danuty, matki Teresy i siostry Wioletty. 

Zabrakło jednak jego ukochanego syna Daniela i synowej. W rozmowach z dziennikarzami Zenon Martyniuk wyjawił, że w ich małżeństwie wszystko jest w jak najlepszym porządku –po prostu nie mogli przyjechać na premierę, bo nie mieli z kim zostawić rocznej córki Laury.” 

Danuta Martyniuk  potwierdziła tę informację, mówiąc, że synowa i syn sami zajmują się dzieckiem, a ponadto głowy mają zaprzątnięte przygotowaniami do urodzinowego przyjęcia jedynaczki.

Jednak z ustaleń tygodnika „Twoje Imperium” wynika, iż w małżeństwie Daniela i Eweliny nie jest tak kolorowo, jak mówi Zenek. 

Jego synowa wciąż nie wycofała pozwu rozwodowego, który złożyła w zeszłym roku w sądzie w Koninie po tym, jak jej pobudzony mąż naubliżał jej i nie chciał wpuścić do domu. Na jakim etapie jest ta sprawa, nikt nic nie wie.

Pełnomocnik prawny powódki nie wyraził zgody na udzielanie informacji o toczącej się sprawie – poinformował rzecznik konińskiego Sądu Okręgowego.

Komentarze