WYCIEKŁO zdjęcie! BMW naprawdę wyprodukuje taki model!

BMW

W mediach społecznościowych pojawiło się ostatnio zdjęcie frontu nowego BMW. Póki co nie wiadomo, do którego modelu należy ten przód. Jednak to co najbardziej rzuca się w oczy to ogromne „nerki”!

Fani motoryzacji zauważyli zapewne, że BMW w swoich najnowszych modelach kładzie nacisk na co raz większe „nerki”. Niestety wielu zwolenników niemieckiej marki jest przeciwnych tego typu rozwiązaniom i stawiają firmie poważne zarzuty. Najważniejszym jest ten, że przez to kolejne generacje samochodów wyglądają coraz brzydziej i tracą grono oddanych wielbicieli. Niestety producent nie wyciąga z tego żadnych wniosków, przykładem zdjęcie nowego modelu BMW, które prawdopodobnie zrobiono w fabryce.

 

 

 

 

ZOBACZ:W ten sposób złodzieje OKRADAJĄ Twój samochód! Gdy Ty nic nie podejrzewasz, oni…

 

 

 

 

Widać na nim ogromne, sięgające praktycznie ziemi „nerki”, które wielu fanom mogą skojarzyć się z niedawno zaprezentowanym  konceptem nowej serii 4. Wszystko na to wskazuje, że BMW ma zamiar wprowadzić na rynek kolejną generację modelu i prawdopodobnie mogła ruszyć już jego produkcja. Są jednak tacy, którzy uważają, że jest to nic innego jak przód nowego modelu M3, ponieważ modele którym zrobiono cichaczem zdjęcia wyróżniały się takimi dużymi „nerkami”. O tym czy tak jest naprawdę przekonamy się już wkrótce, na prezentacji najnowszego modelu auta marki BMW.

 

ZOBACZ TAKŻE:Kupił stare auto na giełdzie. Nie wiedział, że nowy nabytek skrywał w sobie mroczną tajemnicę!

 

 

https://www.instagram.com/p/B3-VO5NImiC/

 

źródła: autokult.pl, instagram.com foto pixabay.com, 

 

Komentarze