WYCIEKŁY kolejne taśmy Neumanna! Pikantne szczegóły.

TVP publikuje kolejne taśmy Sławomira Neumanna. Byli politycy PO mówią jak jest w Platformie.

Sławomira Neumanna nagrano w trakcie rozmowy z byłym działaczem PO w Tczewie. Teraz były już polityk Platformy ze szczegółami opowiedział o zachowaniu szefa klubu PO-KO. 

– Rozmawia nie jak polityk tylko jak mafioso – powiedział mężczyzna z Tczewa.

Wczoraj Sławomir Neumann złożył rezygnację z funkcji szefa klubu PO-KO. Była to decyzja bezpośrednio związana z opublikowanymi przez TVP Info „taśmami Neumanna”. Stacja idzie za ciosem i publikuje kolejne zarejestrowane rozmowy.

– My, jako odpowiedzialna opozycja, chcemy wygrać 102 miasta prezydenckie i nie możemy przeciwko prezydentom, którzy tam urzędują nastawiać innych kandydatów. Nie będzie innych kandydatów, nie będzie na to żadnej zgody. Będziemy popierać nawet takich, którzy nam się nie podobają. Tak jak Majchrowskiego w Krakowie – słyszymy na nagraniu głos Sławomira Neumanna.

Następnie rozmowa zeszła na temat Prawa i Sprawiedliwości.

– To są, *****, trudne decyzje, to nie są mili goście. Jak Zbyszek słyszy, że ma poprzeć Biedronia, to dostaje ****** i zęby go bolą, ale to są tego typu wybory. Mamy 102 miasta prezydenckie i chodzi o to, żeby w niedzielę, *****, wieczorem pokazać, że PiS nie wygrał w żadnym, że przegrał wybory. My nie gramy o wybory samorządowe, one są ***, one są ważne, ale to jest *******, mały etap. Bo jak przegramy wybory samorządowe, to nas nie ma w wyborach parlamentarnych. Nie ma nas, *****, i PiS rządzi drugą kadencję – powiedział Neumann. Niestety nie wszystkie jego słowa nadają się do cytowania.

– Kampania ogólnopolska, to będzie kampania PiS-u i zjednoczonej opozycji, *****. Będzie referendum przeciwko PiS-owi, pierwsze referendum i będziemy mówić wszystkim: nie głosujcie na jakieś małe *****- mówił były szef klubu PO-KO. 

To są właśnie pikantne szczegóły władzy PO. Ci ludzie są nastawieni tylko na osiągniecie swojego celu a partią kierują ludzie, którym brak jakiejkolwiek dyplomacji. Tutaj dobitnie widać za kogo mają obywateli i inne frakcje. Neumann obnażył podejście Platformy – mówi Wyborczej24.pl były polityk PO.

Komentarze