Wygrałeś w konkursie Rossmann? Uważaj! Możesz stracić swoje oszczędności

Rossmann to jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie. W Polsce cieszy się niebywałą popularnością wśród swojej klienteli. W sieci pojawił się kolejny phishing. Tym razem związany jest on z siecią znanej nam drogerii. Jeśli jakiś czas temu „wygrałeś” w konkursie Rossmanna, lepiej miej się na baczności! W przeciwnym razie możesz stracić swoje oszczędności. 

Tym razem oszuści za cel obrali sobie klientów sieci drogeryjnej Rossmann. Rodacy dostają fałszywe wiadomości z informacjami o wygranej w konkursie. Warto bliżej przyjrzeć się te sprawie i nie dać się złodziejom, którzy wykorzystują naszą naiwność!

Zobacz: Ten facet UDAWAŁ, ŻE JEST W CIĄŻY! W jakim celu?

Klienci mając nadzieję, że wygrali w konkursie dają się zapędzić w kozi róg! Otrzymują od oszustów wiadomość, z której wynika, że są szczęśliwcami i zdobywcami nagrody. W wiadomości znajduje się również niebezpieczny link, który przenosi nas w kolejną witrynę. Kolejna strona informuje nas o tym, abyśmy uiścili niewielką opłatę na poczet wysyłki nagrody. Jeśli i wy dostaliście niniejszą wiadomość, pod żadnym pozorem nie otwierajcie linku!

Oszuści proszą o podanie danych z karty płatniczej i o opłacenie wysyłki nagrody. Uważajcie na tę wiadomość! Jeśli podacie następujące informacje oszustom, zostanie aktywowana subskrypcja premium. Okazuje się, że w naszym kraju już wiele osób dało się nabrać! Konkurs jest jedynie fikcją, a co gorsza… z waszego konta co miesiąc może zniknąć nawet 300 złotych! Kwota ta będzie pobierana do momentu anulowania aktywowanej subskrypcji!

Źródło: Pikio

Zobacz też: 16-latka faworytką w wyścigu po Pokojowego NOBLA! Zobacz VIDEO z jej płomiennym wystąpieniem!!

Zdjęcie: Youtube

Komentarze