WYPADEK gwiazdy „M jak Miłość”. Nie ŻYJE…

Dramatyczny wypadek gwiazdy serialu M jak Miłość!

Popularna polska gwiazda uległa groźnemu wypadkowi, wszyscy fani są wstrząśnięci, nikt nie może powstrzymać łez. To, co się wydarzyło na zawsze pozostanie w pamięci.

„To był makabryczny widok, rozbite auto, krew i szok. Nie mogłem uwierzyć, w to co zobaczyłem na drodze. Do teraz nie mogę dojść do siebie” – mówi świadek zdarzenia.

Do wypadku doszło, kiedy gwiazda serialu „M jak miłość” podróżowała wąską, wiejską drogą, która przez nierówności oraz ostre zakręty jest bardzo niebezpieczna. Aby dwa samochody mogły się minąć, drugi musi zjechać w bok – tuż przy rowie. Niestety to właśnie na tej drodze doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosła…

Niewinna istota.Ilona Łepkowska – znana i ceniona scenarzystka serialu „M jak Miłość” nie zdążyła zahamować i dlatego doszło do tej straszliwej tragedii. Jak przyznała scenarzystka uderzenie było bardzo silne, jednak poduszki powietrzne nie zadziałały.

Ilona Łepkowska bardzo przeżyła wypadek, jej nic poważnego się nie stało, jednak doszło do śmierci niewinnej istoty – pod kołami gwiazdy serialu zginął mały jeleń, który akurat wyszedł na drogę. Niestety Łepkowska nie zdążyła zahamować.

Samochód Łepkowskiej jest mocno uszkodzony, jednak sama zainteresowana w ogóle nie zwraca na to uwagi. Starała się ona pomóc konającemu zwierzęciu, który niestety umierał na jej oczach. Przybyły na miejsce weterynarz stwierdził, że jelenia nie można już uratować.

Komentarze