Nagranie pokazujące wypadek na stoku to hit w Internecie

wypadek-stoku-wyświetleń-hit

Snowboardzista stracił równowagę na wyciągu i ścinał narciarzy jak tyczki. Było wąsko i bardzo stromo. Nagranie pokazujące wypadek na stoku to prawdziwy hit w Internecie. Do zdarzenia doszło w austriackim kurorcie narciarskim w Kreischberg.

Sezon narciarski w Alpach trwa w najlepsze. Kojarzy nam się zazwyczaj ze słońcem i znakomicie przygotowanymi trasami. Jednak nie zawsze narty i snowboard oznaczają dobrą zabawę. Jak się możemy przekonać z nagrania, które pokazujemy bywa też bardzo niebezpiecznie. Dlatego w trakcie narciarskiego szaleństwa zawsze trzeba pamiętać o ryzyku nabawienia się kontuzji i zawsze warto mieć na głowie kask.

wypadek-stoku-wyświetleń-hit
Narty i snowboard nie zawsze oznaczają dobrą zabawę. Często bywa niebezpiecznie. Dlatego zawsze trzeba pamiętać o ryzyku nabawienia się kontuzji i zawsze warto mieć na głowie kask.
Fot.www.en.wikipedia.org

W austriackim kurorcie narciarskim w Kreischberg snowboardzista po wypięciu orczyka stracił równowagę i zsuwając się w dół przewracał inne osoby. Ścinał je niczym tyczki. Znajdujący się na wyciągu narciarze nie mieli gdzie uciec, gdyż było wąsko i bardzo stromo. Jak widzimy na filmie, sprawca zamieszania rozpędzał się z każdym metrem. Zderzenia z innymi wyglądały bardzo groźnie. Nagranie pokazujące wypadek na stoku to prawdziwy hit w Internecie.

@selimayer

#jerryoftheday #kreischberg

♬ original sound – Seli 🙂

Nie ma informacji, czy któryś z poszkodowanych odniósł poważne obrażenia. Film nagrała telefonem osoba jadąca w tym czasie wyciągiem krzesełkowym. Okazuje się, że został wyświetlony w sieci już ponad 5 mln razy. Nagranie pokazujące wypadek na stoku to prawdziwy hit w Internecie.

Zobacz również:

https://wyborcza24.pl/chorwacja-z-euro-i-w-strefie-schengen/

Komentarze