WYSZŁA na jaw prawda o małżeństwie Woźniak-Starak! Długo to ukrywała.

Wyszła na jaw tajemnica Agnieszki Woźniak-Starak! 

Cała Polska do dziś jest wstrząśnięta śmiercią producenta Piotra Woźniaka-Staraka. Miliarder zaginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Niestety cztery dni później zaledwie 400 metrów od jego posiadłości znaleziono zwłoki pasierba Jerzego Staraka. Jak wiadomo miliarder wypadł z motorówki wraz z tajemniczą 27-latką. Teraz na jaw wychodzą zaskakujące informacje nt. związku Agnieszki Woźniak-Starak z producentem.

Żona tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka bardzo długo ukrywała to przed światem. Prezenterka TVN, co prawda wycofała się teraz z życia publicznego, jednak dziennikarze ujawnili jej tajemnicę. Okazało się, że Agnieszka Woźniak-Starak skrywała informację o…

pamiątce, która dotyczy jej męża. Mimo, że to niepozorna rzecz, to ma ogromne znaczenie dla prezenterki TVN. Agnieszka nie ukrywa, że pamiątka zostanie z nią do końca życia. Jak wiadomo wspomniana pamiątka ma bardzo mocny przekaz. Agnieszka Woźniak-Starak kilka lat temu zdecydowała się zrobić coś, co na zawsze zachowa. Wówczas para nie była jeszcze nawet małżeństwem. Wtedy Aga zrobiła tatuaż.

Prezenterka TVN od początku wiedziała, że to ten jedyny. Małżeństwo producenta i dziennikarki było bardzo szczęśliwe. Para wzajemnie się wspierała i bardzo kochała. Tak o tatuażu mówiła sama Agnieszka :

– Zrobiłam go szybko, ale możecie wierzyć albo nie, ale my absolutnie od początku wiedzieliśmy, że to się tak skończy – mówiła na łamach jednego z tabloidów.

– Ten tatuaż też ma jeszcze drugie dno. To są nie tylko inicjały, ale także wzór tatuażu związany jest z moim następnym marzeniem filmowym, który zaczynam konstruować. Na razie nazwa robocza jest „Consuela”, ale dalej nie mogę zdradzać – dodała Agnieszka Woźniak-Starak. Zdaniem mediów tatuaż symbolizuje jej marzenie o wspólnym z mężem projekcie filmowym. To miał być debiut jej męża w roli reżysera.

 

Komentarze