WYSZŁA NA JAW TAJEMNICA OLIWII Z LOVE ISLAND! Ujawniono…

island

Program „Love Island. Wyspa miłości” niemalże cały czas budzi ogromne emocje. Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk kolejny raz rozstali się w nieprzyjemnej atmosferze. Uczestnik programu publicznie skompromitował byłą partnerkę.

„Love Island. Wyspa miłości” od kilku tygodni nie jest już emitowana w telewizji. Niemniej jednak reality show wciąż budzie niemałe kontrowersje! Wszystko za sprawą finalistów, którzy z impetem wkroczyli w świat show biznesu i korzystają z swoich przysłowiowych pięciu minut sławy. Niektórzy pomagają potrzebującym, inni… za pośrednictwem Instagrama rozstają się i schodzą, aby rzucać w swoją stronę pomówienia. Najbardziej kontrowersyjną parą w programie byli niewątpliwie Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk.

 

Para zajęła pierwsze miejsce w programie, para budziła naprawdę wiele kontrowersji ze względu na liczne sprzeczki i nagłe zwroty akcji. Pomimo wielu zawirowań, para zdecydowała się na związek i postanowiła kontynuować znajomość także poza reality show. Niestety, nie trwał on długo. Powodem rozstania była najprawdopodobniej kolejna sprzeczka . Maciej na swoim instagramie wyjawił bolesną prawdę na temat Oliwii. Po kolejnej kłótni opublikował  rozmowę z mężczyzną, którego nazywa „sponsorem Oliwii”.

 

ZOBACZ TAKŻE: Szydło PRZERWAŁA milczenie! Wyznała prawdę o…

 

,,Wybaczcie, że dodaję zdjęcia z pobytu z Warszawy, ale napisał do mnie Artur z Londynu. Ten wiekowy przyjaciel Oliwii. Napisał, że bawię się w Warszawie za jego pieniądze, i że dziękuje mi za pomoc Oliwii w przeprowadzce. Teraz już wiem, dlaczego Oliwia powiedziała, że chce spróbować od nowa, ale żeby ludzie nie wiedzieli o tym… Napisał, że ukróci jej gotówkę za to, że wysłała mu te zdjęcia z hotelu. Nie wiem już, co o tym myśleć. Wierzyć mu? Chciała, żebyśmy się spotkali po cichu, żeby on nie wiedział. Bo pieniążki zabierze… Ojej…”

 

 

Po zarzutach ze strony Maćka Oliwia odniosła się do całej sytuacji zamieszczając post na instagramie. Na koniec odniosła się też do ostatnich oskarżeń, jakie pojawiają się w sieci i napisała ,,P.S. Nie jestem prostytutką i nigdy nie byłam”.

https://www.instagram.com/p/B5-ndUnhIiS/

 

fot. facebook

Komentarze