Wyszło na JAW, co łączyło Woźniaka-Staraka z 27-latką!

Wyszło na jaw, co łączyło Piotra Woźniaka-Staraka z 27-letnią Ewą O. 

Miliarder Piotr Woźniak Staarak ok. 4 nad ranem 18 sierpnia zaginął na jeziorze Kisajno. Funkcjonariusze na miejscu znaleźli decydującą motorówkę. Na brzegu siedziała 27-letnia kobieta, która towarzyszyła Starakowi. Pracowała jako kelnerka w restauracji, w której Starak jadł kolację. Po wyjściu z lokalu zabrał dziewczynę ze sobą.

Jak powiedziała PAP Asp. Chruścińska z relacji 27-letniej Ewy O. wynikało, że płynęła motorówką z 39-letnim mężczyzną i podczas wykonywania manewru skrętu obydwoje wypadli do wody. Dziewczyna po wypadnięciu dopłynęła do brzegu. Teraz na jaw wyszło, co tak naprawdę łączyło Woźniaka Staraka z 27-letnią Ewą pochodzącą z Łodzi! Kobiety pilnują ochroniarze. Okazało się, że para…

Na temat Ewy O. nie było wiadomo zbyt wiele. Dziennikarze zazwyczaj docierali do informacji, które zupełnie nic nie wnosiły. Jak wiadomo Ewa O. pochodzi z Łodzi i jest instruktorką żeglarstwa. Na Mazurach dorabiała jako kelnerka. Z relacji FAKT24 wynika, że kobietę przesłuchano w charakterze świadka.

Ponadto jak ustalili reporterzy 27-latka aktualnie przebywa niedaleko Giżycka. Prawdopodobnie znajduje się w jednym z domów wynajętych przez właściciela restauracji. Jest pod stałą ochroną. Jak mówią mieszkańcy miejscowości – „byczki chronią ją dzień i noc”. Każdy chcący porozmawiać z Ewą jest szybko i agresywnie wypraszany.

– Wyproszono nas. Później na parkingu podszedł do nas agresywny mężczyzna, Groził i powiedział, byśmy dalej nie szukali dziewczyny – relacjonują dziennikarze Wirtualnej Polski.

Co łączyło Ewę O. z miliarderem?

Jak ustalili reporterzy Wyborczej24.pl Piotr Woźniak Starak poznał 27-latkę jeszcze przed feralnym dniem. Jak wynika z ustaleń innych redakcji Ewa pracowała jako kelnerka w restauracji znajomego Piotra Woźniaka Staraka.

W sobotni wieczór miliarder jadł tam kolację. Został do późna, był ostatnim gościem. Kobieta nie mogła wrócić do domu inaczej niż taskówką. Woźniak Starak zaproponował, że podwiezie dziewczynę swoją łódką. Istnieją dwie wersje podróży : jedna z nich mówi o zazdrosnym o dziewczynę koledze z restauracji. Ten miał także skorzystać z „podwózki”. Druga wersja natomiast mówi, że na motorówce znalazł się właściciel lokalu. Ten miał być przyjacielem miliardera.

Piotr Woźniak Starak zdecydował się odprawić ochroniarzy i pozostać samemu. Kiedy został sam na sam z dziewczyną podczas wykonywania manewrów łódka przewróciła się . Miliarder wraz z kobietą wpadli do wody. Niestety Woźniak Starak zginął na jeziorze. Zdaniem znajomych dziewczyny 27-letnia Ewa instruktor żeglarstwa z Łodzi znała miliardera wcześniej.

 

 

Komentarze