WYSZŁO na jaw, kto sterował łódką Staraka w trakcie WYPADKU!

Wypadek Piotra Woźniaka Staraka! Badania nie pozostawiają złudzeń! Wiadomo kto był za sterem motorówki.

Śledczy nadal prowadzą czynności wyjaśniające przyczyny wypadku na jeziorze Kisajno. Nadal nieznana jest oficjalna odpowiedź na pytanie : Jak zginął Piotr Woźniak Starak? Jednakże teraz śledczy już wiedzą, kto sterował motorówką producenta.

Reporterzy dotarli do informacji, kto feralnej nocy manewrował łodzią motorową miliardera. Wyniki nie pozostawiły żadnych złudzeń. Cała prawda jest już znana. Przypomnijmy Piotr Woźniak Starak płynąc z 27-letnią Ewą O. wypadł z łodzi. Jak się okazało w wyniku bardzo ostrego manewru. Do tej pory tylko przypuszczano, kto mógł sterować łodzią. Teraz prawda wyszła na jaw. Łódkę motorową prowadzi…

Piotr Woźniak Starak, jak można było zresztą przypuszczać. Tragedia wydarzyła się, kiedy miliarder musiał wykonać skomplikowany manewr. Jednak miał ogromne doświadczenie w prowadzeniu łodzi motorowych, więc zdarzenie zaskakuje. W pewnym momencie Piotr Woźniak Starak musiał wykonać ostry skręt. Płynął prawdopodobnie ze sporą prędkością. Nagle krzyknął „Trzymaj się!” do 27-latki i ostro skręcił.

Niestety był to ostatni manerw w jego życiu. Motorówka najpierw prawie stanęła dęba, a później zaczęła się obracać. Para wypadła za burtę. 27-letnia instruktorka żeglarstwa dopłynęła do brzegu. Miliarder prawdopodobnie został uderzony śrubą motorówki. Ewa O. wyznała, że była w ciężkim szoku. Z pewnością nie mogła zlokalizować Piotra Woźniaka Staraka.

Miliarder najprawdopodobniej utonął. Być może w wyniku obrażeń, które odniósł po prawdopodobnym uderzeniu śrubą. Śledczy mieli znaleźć kawałki koszuli. Według najnowszych ustaleń Ewa O. wcześniej nie znała miliardera. Ten jadł kolację w resturacji, gdzie kobieta była kelnerką. Ze względu na późną godzinę mężczyzna zdecydował się odwieźć dziewczynę.

 

 

 

Komentarze