Wytatułowała gałki oczne. Częściowo straciła wzrok. Teraz błaga o pomoc.

Aleksandra z Wrocławia, szerzej znana jako Fanka Popka, zbiera pieniądze na leczenie. Wcześniej niemal straciła wzrok bo zrobiła sobie tatuaże w gałkach ocznych. Jej mąż twierdzi, że kobiet „jest niezdolna do pracy i samodzielnej egzystencji”.

Pragnęła sławy

Aleksandra wytatułowała gałki oczne i tym samym doprowadziła się do kalectwa bo jak sama mówi : „chciała grać w teledyskach i marzyła o pracy w show biznesie”. Jednak te marzenia okazały się złudne. Dziewczyna po zaaplikowaniu barwnika do gałek ocznych, stopniowo zaczęła tracić wzrok. Szokujący zabieg wykonała w jednym salonów tatuaży. Tak o nim mówiła:

Zapewniano mnie, że niczym nie ryzykuję”

Kobieta w zeszłym roku złożyła pozew przeciw tatuażyście, który wykonał jej tatuaż.

Straciła wzrok

Aleksandra w sieci występuje jako Anoxi_Cime. Kobieta prezentuje swoje zdjęcia i działalność na rzecz zwierząt. Po wykonanym zabiegu stopniowo zaczęła tracić wzrok. Nie widzi na jedno oko, a w drugim widzenie jest tylko częściowe. Ostatnio mąż Aleksandry utworzył zbiórkę w celu ratowania jej wzroku. Mężczyzna pisze, że żona była niedawno ofiarą przestępstwa seksualnego i poroniła. Do tego wpadła w bardzo głęboką depresję, okalecza i ma za sobą próby samobójcze. Tak opisuje sytuacje Aleksandry:

Moja partnerka jest osobą autystyczną, niewidomą,posiada orzeczenie o niepełnosprawności znacznego stopnia-orzeczenie o niezdolności do samodzielnej egzystencji i całkowitej niezdolności do pracy.

Pieniądze na leczenie

Mąż prosi o wpłacanie pieniędzy na leczenie u okulisty, na wizyty u psychologów i psychiatrów. Jego żona dodaje, że terapia zaczyna przynosić efekty i dziękuje mężowi za wsparcie.

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: anoxi_cime/Instagram

Komentarze