Za co GWIAZDY dostały ZAKAZ WJAZDU do CHIN, JAPONII czy ROSJI?

W niektórych krajach gwiazdy mogą zapomnieć o światowym tournée. Choć nie brak im pieniędzy, to do pewnych krajów nie mogą wjechać. Katy Perry nie zagra w Chinach, a Miley Cyrus na Dominikanie. Co takiego gwiazdy przeskrobały, że otrzymały zakaz wjazdu?

Gwiazdy w U.S.A. są szanowane za swą sławę. Mają rzesze fanów gotowych zrobić wszystko, by być w ich obecności. Niestety nie każdy kraj ma taki sam stosunek do celebrytów. Istnieje kilka krajów, do których nawet największe gwiazdy nie mogą się dostać.

Poniżej poznacie nazwiska celebrytów, którym odmówiono wjazdu do różnych krajów, ze względu na ich poglądy lub skandaliczną reputację. Niektóre gwiazdy mają na koncie wyroki, co przekreśla ich plany o podboju całego świata.

Posiadanie narkotyków, pobicia czy taniec. To tylko kilka z powodów, przez które gwiazdom odmawia się wjazdu na teren kraju. Czy wiecie o kim mowa? 

Martha Stewart otrzymała wyrok 5 miesięcy za utrudnianie śledztwa i to właśnie z tego powodu Wielka Brytania odmówiła jej wjazdu.

Kolejną kontrowersyjną gwiazdą jest Paris Hilton, która przez narkotyki nie mogła wjechać do Japonii.

Natomiast Australia i Wielka Brytania odmówiły Chrisowi Brownowi wstępu za pobicie Rihanny.

Czyny sprzeczne z moralnością i obyczajami były powodem, przez który Miley Cyrus nie mogła dostać się na Dominikanę.

Katy Perry odmówiono wjazdu do Chin na Victoria’s Secret Fashion Show w Szanghaju, ponieważ wcześniej na swoim koncercie pokazała poparcie dla tajwańskiej niepodległości, machając na scenie flagą narodową Tajwanu.

Akon miał kłopoty z rządem Sri Lanki za tańczenie przed pomnikiem Buddy w teledysku.

Natomiast Rosja nie przyjęła Seleny Gomez podczas jej trasy koncertowej w 2013 roku, gdyż wokalistka okazuje poparcie społeczności LGBT.

Komentarze