Żakowski SZCZERZE o Hołowni. Mocne słowa.

Jacek Żakowski w programie „Onet Rano” udzielił szczerej wypowiedzi na temat startu w wyborach prezydenckich dziennikarza Szymona Hołowni. Padły dość mocne słowa.

Jacek Żakowski gościł u Jarosława Kuźniara w programie „Onet Rano.”. Znany publicysta mówił o nadchodzących wyborach prezydenckich. Przypomnijmy – te już w maju.

– Są dwa znaki zapytania. Czy Konfederacja odbierze trochę głosów PiS oraz, czy PO będzie w stanie przedstawić pozytywny program. Wizję, która kogoś zachęci.Powtarzanie, że PiS jest złe, to nie jest wystarczający program polityczny – powiedział Jacek Żakowski.

Publicysta odniósł się także do kandydatury dziennikarza Szymona Hołowni. Nie była to pochlebna wypowiedź. Zdaniem Żakowskiego dziennikarz wprowadza chaos w polityce. Publicysta dodał, że jest rozczarowany Hołownią.

– Wprowadza chaos do polityki. Jestem nim bardzo rozczarowany.Wydawał mi się inteligentnym człowiekiem. Każdy inteligenty człowiek rozumie, że do polityki trzeba być przygotowanym. Mieć jakieś doświadczenia, sprawdzoną ekipę i program. Hołownia na każde pytanie odpowiada, że naradzi się z ekspertami. Moim zdaniem, to jest nieodpowiedzialny kandydat. Trzeba mieć poważny stosunek do swojego kraju – mówił Żakowski w programie „Onet Rano”.

https://youtu.be/ct3F8x4WxWk

Komentarze