Założył się ze znajomym, że zje 50 surowych jajek! Pod koniec wyzwania doszło do tragedii!

50

W przerażający sposób zakończył się zakład do jakiego doszło w jednym z miast na północy Indii. 42-letni mężczyzna podjął wyzwanie, którym miało być zjedzenie 50 surowych jajek! Chwile przed jego ukończeniem doszło do tragedii!

42-letni Subhash Yadav z miasta Jaunupur w północnych Indiach założył się ze znajomym o dwa tysiące rupii (ok. 107 zł), że zje, jedno po drugim 50 surowych jajek! Mężczyźni wybrali się na lokalny bazar i kupili od handlarza wspomniane jajka, których potrzebowali do wyzwania. Początkowo kolega 42-latka nie dowierzał, że ten podoła wyzwaniu i sceptycznie podchodził do pomysłu. Mimo to Subhash upierał się, by kupić jajka, ponieważ zamierza je zjeść w ciągu godziny. Zakład został zaakceptowany, a mężczyźni wrócili do domu, gdzie następnego dnia zamierzali przeprowadzić wyzwanie.

 

 

 

 

 

Hindus miał się do niego dobrze przygotować, zamierzał przystąpić do jedzenia jaj na czczo. Kolejnego dnia, punktualnie w południe mężczyźni przystąpili do realizacji zakładu. Yadav zaczął jeść jajka i wydawało się, że konsumpcja 50 pójdzie mu gładko. Początkowo organizm mężczyzny bardzo dobrze radził sobie z wyzwaniem. Do tragedii doszło kiedy mężczyzna zjadł 41 jajko, czyli kilka jaj przed końcem wyzwania. Ku przerażeniu zgromadzonych  w mieszkaniu kolegów 42-latek stracił przytomność. Mężczyzna został przetransportowany do specjalistycznej kliniki, gdzie kilka godzin później zmarł. Sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną jego śmierci było zjedzenie dużej ilości jajek.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Zjadł gorącego kotleta. Chwilę później stało się z nim coś strasznego!

 

 

źródła: wprost.pl, foto pixabay.com

 

Komentarze