Zawodnicy WYRZUCENI z reprezentacji Polski po meczu!

Bunt w żużlowej reprezentacji Polski doprowadził do sporych roszad i ostrej reakcji trenera kadry, który postanowił pozbyć się kilku zawodników. Marek Cieślak zdradził, że w jego drużynie nie ma już miejsca dla Janowskiego, Drabika i braci Pawlickich.

Sytuacja między trenerem, a zawodnikami zaogniła się po zwolnieniach lekarskich wysłanych przez kadrowiczów. Trener reprezentacji Marek Cieślak przyznał, że każdy ma prawo zachorować, jednak są pewne granice, których nie powinno się przekraczać.  Chodzi o sprawę zawodnika reprezentacji, Macieja Janikowskiego, który dostał powołanie na mecz Polska-Reszta Świata. Żużlowiec zgłosił swoją absencję i przywiózł zwolnienie lekarskie. Jak się później okazało w czasie meczu brał udział w spotkaniu eventowym. Trener przyznał, że nie odpuści sprawy, a zawodnik będzie musiał się tłumaczyć. 

 

 

 

 

Cieślak dał jasno do zrozumienia, że reprezentacja to ważna sprawa, a jeżeli ktoś będzie ją olewał to nie ma dla niego miejsca w narodowym teamie. Dlatego trzej inni zawodnicy, którzy wysłali zwolnienia L-4, czyli Drabik i bracia Pawliccy również nie otrzymają powołania do kadry. Mimo, że zwolnienia lekarskie pozostałych zawodników miały uzasadnienie to trener nie chce zabierać na zawody żużlowców, którzy mają problemy ze zdrowiem. Cieślak uważa, że najpierw powinni zadbać o siebie i się wyleczyć. 

 

ZOBACZ TAKŻE:Lewandowski BRUTALNIE faulowany! Są oficjalne informacje nt. stanu jego zdrowia!

 

 

źródła: sportowefakty.wp.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze